TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Play rozszerza ofertę o pakiet informacyjny

Użytkownicy PLAY NOW i PLAY NOW TV zyskają dostęp do informacji. Operator wprowadza do oferty nowy pakiet NEWS, w którym znajdą się popularne kanały informacyjne: TVN24, TVN24BiS, Euronews, Bloomberg i BBC World News.

Pakiet NEWS będzie dostępny w cenie 10 zł miesięcznie dla wszystkich klientów korzystających z oferty PLAY NOW lub PLAY NOW TV BOX. Klienci Play mogą włączyć nowy pakiet w dowolnym momencie, tak jak pozostałe pakiety PLAY NOW. Rezygnacja także jest możliwa w każdej chwili. Pakiet można aktywować na TV BOX, w aplikacji mobilnej PLAY NOW, na playnow.pl oraz w aplikacji Play24. Na dobry początek Klienci PLAY NOW i PLAY NOW TV dostają bezpłatny dostęp do pakietu przez pierwszy miesiąc.

Usługa PLAY NOW TV to platforma streamingowa dająca dostęp do ponad 80 kanałów telewizyjnych oraz setek filmów, seriali, programów i bajek na żądanie w dowolnym miejscu i czasie. Dostępny jest na wielu urządzeniach, w tym na dekoderze PLAY NOW TV BOX, smartfonach, tabletach, laptopach, urządzeniach działających na systemie Android TV a także na playnow.pl.

Źródło: Play

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Gmail i nowy sposób odpowiadania na e-maile

Gmail wprowadza zmianę. Będzie to nowy sposób odpowiadania na e-maile. Dla fanów czatów, który...

Programy CAD – projektuj bez ograniczeń z ZWCAD

ZWCAD 2024 to intuicyjne i kompleksowe oprogramowanie CAD, które umożliwia użytkownikom tworzenie precyzyjnych rysunków...

Nowość w Google Maps przydatna przy parkowaniu

W Google Maps kolejne nowe funkcje. Tym razem dotyczy to Android Auto, chociaż w...

Fundacja Lokalni została organizacją pożytku publicznego

W Krajowym Rejestrze Sądowym 21 listopada pojawił się wpis z informacją o nadaniu Fundacji...