TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Platforma Elektronicznego Nadawcy Poczty Polskiej

Pożar w serwerowni w Strasburgu spowodował także problemy polskich klientów. Najbardziej uderzyło to w tych, którzy korzystali z serwisu BaseLinker. Z jej usług korzystały serwisy w Polsce i oferujący swoje produkty w sprzedaży internetowej. Poczta Polska informuje, że przesyłki można nadawać bezpośrednio przez jej platformę Elektronicznego Nadawcy.

Awaria narzędzia wykorzystywanego przez sprzedawców i serwisy e-commerce ujawniła potrzebę bezpiecznych rozwiązań informatycznych do nadawania paczek. Problemy z tym związane zablokowały możliwość płynnego handlu.

Poczta Polska przypomina, że niezależnie od innych systemu i ich problemów, można nadawać przesyłki korzystając z platformy e-nadawca.poczta-polska.pl. To bezpieczna obsługa paczek, a w razie problemów z jej obsługą można poradzić się konsultanta na infolinii.

Przy przygotowaniu przesyłki można także skorzystać z generowania etykiet adresowych, książki nadawczej czy zestawienie ilościowe.

Poczta Polska zapewnia, że dba o cyberbezpieczeństwo systemów oraz danych powierzanych przez klientów. A jej serwery informatyczne zlokalizowane są w Polsce.

Źródło: www.poczta-polska.pl

Czytaj także:

Klaudia Wojciechowska
Klaudia Wojciechowska
Redaktorka ISPortal i ISProfessional. Dziennikarka telewizji lokalnego operatora telekomunikacyjnego Ret-Sat1. Absolwentka kulturoznawstwa na Uniwersytecie Łódzkim ze specjalizacją filmoznawstwo i nowe media.

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Narzędzia do obróbki kabli firmy Jonard w xbest.pl!

xbest.pl został dystrybutorem dużego, amerykańskiego producenta - firmy Jonard, który znany jest z wytwarzania...

Nie czekaj, dołącz do Lokalnych!

Wsparcie i łączenie sił przyświecają małym i średnim operatorom telekomunikacyjnym od dawna. Wspólne działania...

Gmail i nowy sposób odpowiadania na e-maile

Gmail wprowadza zmianę. Będzie to nowy sposób odpowiadania na e-maile. Dla fanów czatów, który...

Programy CAD – projektuj bez ograniczeń z ZWCAD

ZWCAD 2024 to intuicyjne i kompleksowe oprogramowanie CAD, które umożliwia użytkownikom tworzenie precyzyjnych rysunków...