TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Pierwszy z cyklu Zjazdów MiŚOT wyprzedany

W ciągu zaledwie dwóch tygodni wyprzedane zostały wszystkie dostępne wejściówki na pierwszy z cyklu lokalnych Zjazdów MiŚOT. Odbędzie się on już w dniach 18 – 19 listopada 2021 r. w Bukowinie Tatrzańskiej.

Zjazd w Bukowinie Tatrzańskiej jest pierwszym z cyklu cztery lokalnych Zjazdów MiŚOT. Będą one odbywać co kwartał w różnych rejonach Polski, zaś ich zwieńczeniem będzie duża ogólnopolska konferencja w formule, którą znamy od dawna. Kolejne regiony to: Południe, Centrum/Zachód, Wschód i Północ.

Szybka wyprzedaż wejściówek na zjazd świadczy o tym jak duże jest zapotrzebowanie na spotkania na żywo po miesiącach pandemii. Formuła mniejszych zjazdów także okazała się strzałem w dziesiątkę.

W organizację cyklu lokalnych Zjazdów MiŚOT zaangażowane są: Grupa MiŚOT i wchodzące w jej skład Stowarzyszenie e-Południe oraz Krajowa Izba Komunikacji Ethernetowej i Fundacja Nasza Wizja. To podmioty, które znają oczekiwania środowiska, zapewniają aktualną i ciekawą merytorykę oraz gwarantują najlepszą integrację uczestników. Każdy ze zjazdów zapowiadany jest jako dwa dni prezentacji, paneli dyskusyjnych i warsztatów. Będzie mowa z prawie, finansach, biznesie, branży i gospodarce, a także akcjach i projektach Grupy MiŚOT

Karol Skupień, prezes Krajowej Izby Komunikacji Ethernetowej, szczególnie zaprasza na panele dyskusyjne firmowane przez izbę, na których poruszane i wysłuchiwane będą bieżące problemy operatorów. Nie zabraknie też atrakcji i czasu na integrację.

– Współpraca między naszymi organizacjami trwa od lat, choć nie była widoczna dla wszystkich podmiotów działających na rynku – mówi Łukasz Biedroński z Fundacji Nasza Wizja. – Sytuacja dojrzała jednak do tego, by ją zacieśnić, między innymi przez wspólną organizację Zjazdu MiŚOT.

– Wracamy do sprawdzonej przez lata formuły spotkań – mówi Adam Kossowski, prezes Stowarzyszenia e-Południe. – Nasze spotkania będą mniejsze i organizowane lokalnie w czterech rejonach kraju. Lokalizacje i terminy są tak dobierane, aby umożliwić udział jak największej liczbie firm, przy optymalizacji kosztów uczestnictwa.

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Gmail i nowy sposób odpowiadania na e-maile

Gmail wprowadza zmianę. Będzie to nowy sposób odpowiadania na e-maile. Dla fanów czatów, który...

Programy CAD – projektuj bez ograniczeń z ZWCAD

ZWCAD 2024 to intuicyjne i kompleksowe oprogramowanie CAD, które umożliwia użytkownikom tworzenie precyzyjnych rysunków...

Nowość w Google Maps przydatna przy parkowaniu

W Google Maps kolejne nowe funkcje. Tym razem dotyczy to Android Auto, chociaż w...

Fundacja Lokalni została organizacją pożytku publicznego

W Krajowym Rejestrze Sądowym 21 listopada pojawił się wpis z informacją o nadaniu Fundacji...