Ostatnie 10 wejściówek w niższej cenie

451

Infarstucture to konferencja tworzona przez doświadczonych specjalistów zajmujących się Data Center, która po raz pierwszy odbędzie się 21 kwietnia w Warszawie.

Kogo zobaczymy na scenie?
Do grona naszych prelegentów dołączyli kolejni znakomici specjaliści, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem przed naszymi gośćmi. Na scenie pojawią się m.in.
Gaweł Mikołajczyk – Bezpieczeństwo Data Center – nowe horyzonty. Application – Centric Infrastructure,
Łukasz Kałużny – Automatyzacja w krainie Windowsów – od Data Center do chmury. Pełna agenda już niebawem zostanie opublikowana na stronie.

Pełna agenda już niebawem zostanie opublikowana na stronie.


Zarejestruj się lub zostań naszym partnerem

Z każdym dniem napływa do nas coraz więcej zgłoszeń uczestnictwa. Jeśli jeszcze nie dołączyłeś do nas, to nie zwlekaj i zarejestruj się już dzisiaj! Duża popularność InfraXstructure przyciąga także wiele firm, które decydują się na współpracę z nami. Do grona naszych patronów medialnych dołączył IT Professional, a grono naszych partnerów otwiera firma Passus, która została naszym gównym partnerem.

Konkurs

Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku – już niebawem opublikujemy konkurs, w którym do wygrania będzie wejściówka na naszą konferencję.
Więcej informacji na: https://rejestracja.proidea.org.pl/registration/form.html?conferenceId=CE275FBD114E740DE184E610E79ECB97