TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Zjazd dobrze oceniony

Lokalizacja, termin, prelekcje i organizacja – wszystkie te aspekty Lokalnego Zjazd MiŚOT w Kołobrzegu zebrały wysokie noty wśród uczestników, którzy wypowiedzieli się w  podsumowującej to wydarzenie ankiecie internetowej. 

– Jest nam szczególnie miło, że wśród wszystkich aspektów organizacyjnych zjazdu najwyżej oceniona została nasza ekipa – mówi Krzysztof Fujarski ze spółki MdM. – Po gali natomiast, po raz kolejny już, najwyższą ocenę otrzymał niezastąpiony Brian z zespołem.

Na zjazd zarejestrowało się tym razem 278 osób, a wśród nich reprezentanci aż 17 lokalnych firm,  które wcześniej nie pojawiały się na żadnej z imprez branżowych organizowanych lub współorganizowanych przez Grupę MiŚOT. Pokazuje to, że lokalne zjazdy mają sens. 

PODOBAŁA MI SIĘ Lokalizacja, forma zjazdu (podział na edycje umożliwił poznaNIE operatorów z okolicy), standup, atmosfera, dużo luzu, stoiska sponsorskie – rewelacja!

Opinia uczestnika

Wspaniały pomysł z podziałem zjazdów na kilka miejsc w Polsce, jeśli taki podział będzie istniał nadal, częściej będę uczestniczył w spotkaniach.

Opinia uczestnika

Ankietowani podzielili się z organizatorami także konstruktywnymi wypowiedziami krytycznymi, dzięki którym poziom kolejnych imprez będzie nadal się podnosił. 

– Sugestie uczestników wpłyną także na merytoryczną treść przyszłych zjazdów, na które już teraz serdecznie zapraszam – podkreśla Krzysztof Fujarski. 

Podczas edycji “Zachód”, która planowana jest na jesień, z pewnością pojawią się także najwyżej ocenione prelekcje z Kołobrzegu:

  • co nas czeka w gospodarce?
  • jak zarobić na IoT i komercyjnym zastosowaniu polskiej sieci LoRaWan
  • podatki od budowli telekomunikacyjnych i ich amortyzacja
  • orzecznictwo dotyczące zajmowania pasów drogowych, aktualne obowiązki z prawa budowlanego, legalizacja bezumownego korzystania z nieruchomości
  • czy i jak podnieść ceny w umowach telekomunikacyjnych?

Mile zaskoczyła mnie organizacja całego zjazdu, informacje były przejrzyste i konkretne. Od momentu rejestracji czułam się dobrze pokierowana co jest gdzie, o której mają miejsce poszczególne ‘atrakcje’, prelekcje, elementy agendy.

Opinia uczestnika

Lokalizacja zjazdu w przypadku edycji północ była strzałem w dziesiątkę – kto nie kocha naszego polskiego morza? Idealną nagrodą/prezentem byłby bon podarunkowy do zrealizowania w hotelu w którym odbyła się konferencja, bilety na festiwal bądź prenumerata branżowego czasopisma.

Opinia uczestnika

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Pieskie życie w telewizji, czyli o czym myśli Kameleon

Wyścig operatorów telewizyjnych trwa. Liczy się technologia, funkcjonalność, czyli sposoby konsumpcji treści, ilość i...

Narzędzia do obróbki kabli firmy Jonard w xbest.pl!

xbest.pl został dystrybutorem dużego, amerykańskiego producenta - firmy Jonard, który znany jest z wytwarzania...

Nie czekaj, dołącz do Lokalnych!

Wsparcie i łączenie sił przyświecają małym i średnim operatorom telekomunikacyjnym od dawna. Wspólne działania...

Gmail i nowy sposób odpowiadania na e-maile

Gmail wprowadza zmianę. Będzie to nowy sposób odpowiadania na e-maile. Dla fanów czatów, który...