TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Nysanet z Publikonem

Przybywa MiŚOT-ów doceniających rolę mediów społecznościowych w promocji swoich usług. Kolejną firmą, która zdecydowała się na korzystanie z usługi Publikon jest Nysanet, której priorytetem jest dotrzeć do jak największego grona odbiorców na terenie Jędrzychowa, Nysy, Paczkowa a w przyszłości także ich okolic.

Nysanet jest lokalnym dostawcą usług telekomunikacyjnych i internetowych. Dysponując zdobytą wiedzą i osiągniętym doświadczeniem świadczy usługi internetowe i telekomunikacyjne w oparciu o nowoczesną sieć światłowodową w technologii GPON, GEPON (światłowód do domu) Świadczone przez firmę usługi przeznaczone są zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych, dla których nieprzerwany dostęp do informacji ma kluczowe znaczenie.

Główną misją firmy Nysanet jest dostarczanie taniego i nielimitowanego dostępu do Internetu dla mieszkańców domków wolnostojących, firm i instytucji na terenie jej działania. Naczelną zasadą firmy jest rozwój oraz stałe podnoszenie jakości usług poprzez inwestycje i wdrażanie najnowszych technologii.

Profil Facebookowy Nysanet już od kilku miesięcy wspierany jest przez Publikon. Warto przy tym zaznaczyć, że posty kreowane w ramach usługi nie tylko dobrze wyglądają i budują markę operatora, ale też przekazują użytkownikom praktyczne informacje. Promują przy tym lokalność i rozrywkę online.

W jednym z ostatnich postów czytamy: Gry streamingowe, ulubione filmy na Netflixie czy codzienna praca zdalna? Bez szybkiego Internetu w domu ani rusz! Internet to obecnie podstawowe narzędzie codziennego życia, więc zadbaj o to, aby był szybki i dopasowany do Twoich potrzeb. Zagwarantuje Ci to Twój lokalny operator telekomunikacyjny! Zapytaj o naszą ofertę i dowiedz się więcej.

Szczegółową ofertę Publikon sprawdzisz tutaj.

A to przykładowy post:

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Gmail i nowy sposób odpowiadania na e-maile

Gmail wprowadza zmianę. Będzie to nowy sposób odpowiadania na e-maile. Dla fanów czatów, który...

Programy CAD – projektuj bez ograniczeń z ZWCAD

ZWCAD 2024 to intuicyjne i kompleksowe oprogramowanie CAD, które umożliwia użytkownikom tworzenie precyzyjnych rysunków...

Nowość w Google Maps przydatna przy parkowaniu

W Google Maps kolejne nowe funkcje. Tym razem dotyczy to Android Auto, chociaż w...

Fundacja Lokalni została organizacją pożytku publicznego

W Krajowym Rejestrze Sądowym 21 listopada pojawił się wpis z informacją o nadaniu Fundacji...