TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Nowy Dyrektor Sprzedaży w EVIO Polska

W lutym br. stanowisko Dyrektora Sprzedaży w firmie EVIO Polska* objął Łukasz Rydlewski. Do jego głównych zadań będzie należało między innymi opracowanie i wdrożenie nowej strategii sprzedażowej Firmy, jak również tworzenie i rozwój nowych obszarów biznesowych.

L.Rydlewski2
 
 
Nowy Dyrektor posiada ponad piętnastoletnie doświadczenie w sprzedaży zaawansowanych usług sieciowych i blisko dziesięcioletnie w zarządzaniu projektami i zespołami ludzkimi. W ostatnich latach prowadził projekty dla największych Klientów z sektora operatorskiego, bankowego, utilities i korporacji u jednego z wiodących operatorów telekomunikacyjnych w Polsce.
Rydlewski jest absolwentem zarządzania i marketingu Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. W wolnym czasie czynnie uprawia wspinaczkę górską, jest miłośnikiem muzyki rockowej i bluesa.

Magdalena Jabłońska – nota prasowa

 
 
 
* EVIO Polska: Od ponad dwóch lat EVIO Polska jest partnerem technologicznym operatorów kablowych i ISP, którym dostarczamy innowacyjne rozwiązania niezbędne do świadczenia usług TV cyfrowej. Oferta EVIO to zaawansowane dekodery telewizji cyfrowej oraz oprogramowanie dla usług TV dostępne „w chmurze”, a także pomoc w nabyciu praw do reemisji i dystrybucji kontentu TV. EVIO odciąża operatorów w zakresie inwestycji środków finansowych w technologię i sprzęt, zapewniając im swobodę w budowaniu własnej oferty. Proponuje elastyczny model współpracy, pozwalający bezinwestycyjnie poszerzyć własną ofertę o zaawansowane usługi telewizji interaktywnej: eSTB (dystrybucja i wynajem dekoderów), eCDN (dosył sygnału TV), eDRM (bezkartowy system szyfrowania), eCRM (zarządzanie abonentami), eGO! (odbiór treści TV na urządzeniach mobilnych) oraz eOTT (interaktywne aplikacje wideo). EVIO Polska jest również twórcą autorskiej platformy „Twój TiViK”, wprowadzonej z myślą o użytkownikach dekoderów ADB. To interaktywny portal informacyjno-rozrywkowy, dostarczający abonentom dodatkowe darmowe treści na życzenie, stanowiący unikalną wartość dodaną oferty.

przeczytaj najnowszy numer isporfessional

Najnowsze