TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Nowy dekoder eBOX od EVIO

Od pierwszego kwartału 2016 roku operatorzy współpracujący z EVIO oraz abonenci Telewizji Światłowodowej będą mogli korzystać z nowego dekodera eBOX. Producentem urządzenia jest niemiecka firma ABOX42, której produkty oferują zaawansowaną technologię i kompleksowe funkcjonalności niezbędne do odbioru usług multimedialnych o najwyższej jakości.

EVIO, właściciel marki Telewizja Światłowodowa, potwierdza wprowadzenie do oferty nowego dekodera ABOX42 M-Series SmartSTB (Model M15). W chwili obecnej trwają prace nad integracją dekodera z systemem EVIO. Urządzenie będzie dystrybuowane pod nazwą eBOX od pierwszego kwartału przyszłego roku.
Mariusz Filipiak, Prezes Zarządu EVIO Polska : „Dekoder zaprojektowany przez ABOX42 ma nie tylko odpowiedni design, ale przede wszystkim wykorzystuje najnowsze technologie zarówno sprzętowe, jak i systemowe. To wszechstronny produkt dla wymagających odbiorców usług cyfrowych. Ponadto doświadczenie i elastyczność naszego Partnera pozwoliły nam na wdrożenie prac w bardzo krótkim czasie, co dla rozwoju naszych usług jest bardzo ważne.”
ABOX42 M-Series SmartSTB oparty jest na sprawdzonej platformie programistycznej (SDK), która umożliwia realizację szeregu zaawansowanych funkcjonalności przy wykorzystaniu najnowszych formatów dystrybucji mediów. Dostarczana wraz z dekoderem platforma zarządzająca oprogramowaniem (ABOX42 SaaS Lifecycle Management) pozwala na sprawne zarządzanie urządzeniami oraz wdrażanie ich w wielu różnych sieciach lokalnych operatorów ISP.”
Oliver Soellner, Członek Zarządu ABOX42 GmbH: „Usługi operatorskie stają się coraz bardziej złożone i wymagają kompleksowych funkcjonalności. Nasz dekoder jest pod względem technologicznym bardzo zaawansowany i dzięki niemu EVIO będzie mogło szybko wdrożyć konkurencyjne aplikacje multimedialne. SDK bazuje na szybkim HTML5 i może być łatwo integrowany z istniejącymi systemami back-end operatorów.”
ABOX42 to wiodący dostawca IPTV, OTT i hybrydowych platform SmartSTB na rynku europejskim.
Telewizja Światłowodowa, nowa marka usług TV wprowadzona przez EVIO Polska, jest wspierana przez ponad 100 lokalnych operatorów sieci światłowodowych, którzy już wkrótce będą mogli korzystać z zalet nowego dekodera.

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Nowy, uniwersalny kabel kanalizacyjny w xbest.pl

OPTIX Saver LSZH ZW-NOTKtsdDb UNMC301 to zewnętrzno-wewnętrzny kabel, będący uzupełnieniem rodziny wielotubowych, magistralnych światłowodów...

Czy Apple na Let Unfastened zaprezentuje funkcję edycji zdjęć opartą na AI?

Apple ma pracować nad funkcją edycji zdjęć, która wykorzystuje sztuczną inteligencję. Możliwe, że zaprezentuje...

Centrum Przetwarzania Danych Grupy MiŚOT – stan prac

Mijają dwa lata od rozpoczęcia budowy nowoczesnego Centrum Przetwarzania Danych Grupy MiŚOT. Powstaje ono...

mObywatel 2.0 także dla przedsiębiorców

Prowadzenie małej firmy to wielkie wyzwanie. Dotyczy to jednoosobowej działalności gospodarczej, ale też trochę...