TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Nowe listy rankingowe naborów KPO

Centrum Projektów Polska Cyfrowa poinformowało o zaktualizowaniu list rankingowych naborów KPO. Działania podjęła jako jednostka wspierająca Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności. Wynikają one z rezygnacji podmiotów z realizacji zwycięskich projektów.

Centrum Projektów Polska Cyfrowa udostępniła aktualizację list rankingowych dla naborów nr KPOD.05.02-IW.06-001/23 oraz nr KPOD.05.02-IW.06-002/23 dotyczących Inwestycji C1.1.1 – Zapewnienie dostępu do bardzo szybkiego internetu na obszarach białych plam. Nowe listy są wynikiem rezygnacji części wnioskodawców, którzy zdobyli pierwsze miejsce w obszarach konkursowych, z realizacji przyznanych projektów.

Obszary, których dotyczy problem rezygnacji zwycięskich podmiotów z realizacji zadań, musiały otrzymać nowe skazania. Na tych, na których złożono więcej niż jeden wniosek, wskazany do realizacji zadania został podmiot, który uzyskał następną w kolejności najwyższą liczbę punktów w ramach oceny danego obszaru konkursowego. Jednak nie we wszystkich obszarach była taka możliwość.

Został opublikowany też wykaz przedsięwzięć wybranych do objęcia wsparciem. Znalazł się na Ogólnopolskiej liście rankingowej.

Szczegółowe dokumenty:

Źródło: gov.pl

Klaudia Wojciechowska
Klaudia Wojciechowska
Redaktorka ISPortal i ISProfessional. Dziennikarka telewizji lokalnego operatora telekomunikacyjnego Ret-Sat1. Absolwentka kulturoznawstwa na Uniwersytecie Łódzkim ze specjalizacją filmoznawstwo i nowe media.

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Gmail i nowy sposób odpowiadania na e-maile

Gmail wprowadza zmianę. Będzie to nowy sposób odpowiadania na e-maile. Dla fanów czatów, który...

Programy CAD – projektuj bez ograniczeń z ZWCAD

ZWCAD 2024 to intuicyjne i kompleksowe oprogramowanie CAD, które umożliwia użytkownikom tworzenie precyzyjnych rysunków...

Nowość w Google Maps przydatna przy parkowaniu

W Google Maps kolejne nowe funkcje. Tym razem dotyczy to Android Auto, chociaż w...

Fundacja Lokalni została organizacją pożytku publicznego

W Krajowym Rejestrze Sądowym 21 listopada pojawił się wpis z informacją o nadaniu Fundacji...