NetGP z Publikonem

NetGP z Leszna jest kolejnym lokalnym operatorem telekomunikacyjnym, który docenił rolę mediów społecznościowych w promocji swoich usług. Firma zdecydowała się na korzystanie z usługi Publikon w wersji premium.

NetGP jest lokalną firmą, która zapewnia swoim klientom szybki i stabilny internet, router (przy umowie na 24 miesiące), pomoc online przez 24 godziny na dobę za pośrednictwem Facebooka oraz What’s appa.

Zasięg NetGP

Z oferty Publikona firma na swoim profilu Facebookowym korzysta od kilku miesięcy.

Publikonowe posty dobrze wyglądają, budują markę operatora, często też przekazują też praktyczne informacje i promują lokalnych dostawców usług telekomunikacyjnych.

W jednym z ostatnich postów czytamy:

Jako lokalny dostawca usług telekomunikacyjnych z Twojej okolicy dbamy o to, by dopasować nasze pakiety do każdego mieszkańca.

Nie ważne, czy jesteś graczem, pracujesz online, czy potrzebujesz internetu jedynie do sprawdzania mediów społecznościowych — dołożymy wszelkich starań, by dobrać usługę do Twoich potrzeb!

Zamów Publikon

Liczba klientów Publikona stale rośnie, a z sygnałów płynących od operatorów wynika, że koszt tej usługi postrzegany jest przez nich jako atrakcyjny.

Szczegółową ofertę Publikon sprawdzisz tutaj.

A to kolejna przykładowa grafika z posta: