TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Najważniejsze spotkania branżowe w roku integracji

 
W roku integracji, podczas przygotowań do jesiennych konferencji i meetingów, nie mogło zabraknąć współpracy pomiędzy najważniejszymi organizacjami zrzeszającymi Małych i Średnich Operatorów Telekomunikacyjnych.
Kontynuując dzieło integracji, Stowarzyszenie e-Południe i iNET Group zapraszają na jedyne w swoim rodzaju wspólne spotkanie dla lokalnych ISP – MiŚOT Meeting (MM), które odbędzie się 2017-10-23/25 w hotelu Novotel w Poznaniu. Nieco ponad miesiąc później, 2017-11-28/29 w Centrum Kongresowym Targi Kielce, odbędzie się XXI Konferencja KIKE (KK). Oba spotkania tym razem są ze sobą mocno powiązane, a współpraca pomiędzy organizatorami ma na celu przysporzenie korzyści uczestnikom obu spotkań.
Podczas MM odbędą się konsultacje  KIKE.  W ramach konsultacji znajdziecie tzw. „kiosk konsultacyjny”, popołudniowe warsztaty w dniu 2017-10-23 (14:00-18:00) oraz ich podsumowanie podczas meetingu na Sali Panelowej. Konsultacje będą miały na celu zebranie od Was wszelkich uwag i wniosków nt. wzmocnienia branży MiŚOT przy udziale KIKE. Zebrane opinie zostaną omówione i przedstawione, przedstawicielom administracji publicznej podczas Konferencji KIKE. Z kolei podczas KK specjalne miejsce dla siebie znajdą przedstawiciele MiŚOT. W  trakcie KK w bloku MiŚOT Expres przedstawione zostaną w skrócie projekty  dla Małych i Średnich OT.
Podsumowując: Oba spotkania mają na celu odegranie swoich ról w środowisku, MM integrację branży, wysłuchanie i omówienie tematów dot. lokalnych ISP, a KK dyskusje panelowe i przestawienie punktu widzenia lokalnych ISP na zewnątrz, w tym organom administracji publicznej. Dzięki synergii obu wydarzeń, zintegrowani przedstawiciele branży ISP będą w stanie sprostać codziennym wyzwaniom znacznie skuteczniej niż pojedynczy operator zmagający się z codzienną rzeczywistością.
Bądź z nami i kreuj naszą wspólną branżę.
Rejestrując swój udział na obu wydarzeniach do końca sierpnia, otrzymujesz aż 10% zniżki na obie akredytacje.

Michal.Koch
Michal.Koch
Dziennikarz i researcher. Tworzy teksty o najnowszych technologiach, 5G, cyberbezpieczeństwie i polskiej branży telekomunikacyjnej.

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Narzędzia do obróbki kabli firmy Jonard w xbest.pl!

xbest.pl został dystrybutorem dużego, amerykańskiego producenta - firmy Jonard, który znany jest z wytwarzania...

Nie czekaj, dołącz do Lokalnych!

Wsparcie i łączenie sił przyświecają małym i średnim operatorom telekomunikacyjnym od dawna. Wspólne działania...

Gmail i nowy sposób odpowiadania na e-maile

Gmail wprowadza zmianę. Będzie to nowy sposób odpowiadania na e-maile. Dla fanów czatów, który...

Programy CAD – projektuj bez ograniczeń z ZWCAD

ZWCAD 2024 to intuicyjne i kompleksowe oprogramowanie CAD, które umożliwia użytkownikom tworzenie precyzyjnych rysunków...