TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Najlepsze ceny w Sklepie MiŚOT utrzymane

Pod koniec roku informowaliśmy, że w magazynie Grupy MiŚOT znajduje się wiele terminali abonenckich Huawei ONT EG8145V5 w dobrej cenie. Cieszyły się one dużym powodzeniem i zostały wyprzedane. Przyszła nowa dostawa w tej samej cenie.

Mimo rosnących od jakiegoś czasu cen, możemy pochwalić się tym, że najbardziej popularne terminale abonenckie Huawei ONT EG8145V5 w nowej dostawie w Sklepie MiŚOT nie podrożały. 

– Urządzenia pochodzą z oficjalnej dystrybucji przeznaczonej na rynek Unii Europejskiej, dzięki temu posiadają gwarancję producenta – zapewnia dyrektor do spraw rozwoju w Grupie MiŚOT Paweł Białas. – W przypadku usterki sprzęt zostanie naprawiony lub wymieniony na wolny od wad.

Utrzymanie cen na poziomie z zeszłego roku możliwe jest dzięki współpracy z firmą Acnet, która jest stabilnym i solidnym partnerem biznesowym działający od ponad 25 lat na rynku telekomunikacyjnym i wideokonferencyjnym. Specjalizuje się między innymi w kompleksowych rozwiązaniach głosowych VoIP i SBC, bramach i routerach GSM / LTE / 5G, optycznych systemach dostępowych GPON, czy systemach wideokonferencyjnych. Jako oficjalny dystrybutor w swoim portfolio posiada urządzenia czołowych marek na świecie, takich jak: Huawei, Yea link, Yeastar, Audio codes i wielu innych, które wkrótce również znajdą się w Sklepie MiŚOT. Ponadto Acnet jest resellerem licencji Zoom, światowego lidera w zakresie wideokonferencji.

Mali i średni operatorzy telekomunikacyjni mogą składać zamówienia za pośrednictwem sklepu, którego oferta jest stale powiększana o kolejne produkty i usługi. Na wszystkie pytania udzielą odpowiedzi specjaliści z działu handlowego pod adresem handlowy@misot.pl.

Aleksandra Czerech
Aleksandra Czerech
Marketerka z krwi i kości, która od ponad dziesięciu lat wspiera małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych w budowaniu strategii, przewagi konkurencyjnej oraz komunikacji z klientem. W Grupie MiŚOT zajmuje się wsparciem realizowanych projektów w obszarze marketingu.

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Nowy, uniwersalny kabel kanalizacyjny w xbest.pl

OPTIX Saver LSZH ZW-NOTKtsdDb UNMC301 to zewnętrzno-wewnętrzny kabel, będący uzupełnieniem rodziny wielotubowych, magistralnych światłowodów...

Czy Apple na Let Unfastened zaprezentuje funkcję edycji zdjęć opartą na AI?

Apple ma pracować nad funkcją edycji zdjęć, która wykorzystuje sztuczną inteligencję. Możliwe, że zaprezentuje...

Centrum Przetwarzania Danych Grupy MiŚOT – stan prac

Mijają dwa lata od rozpoczęcia budowy nowoczesnego Centrum Przetwarzania Danych Grupy MiŚOT. Powstaje ono...

mObywatel 2.0 także dla przedsiębiorców

Prowadzenie małej firmy to wielkie wyzwanie. Dotyczy to jednoosobowej działalności gospodarczej, ale też trochę...