Najlepsze ceny w Sklepie MiŚOT utrzymane

Misie w sklepie MiŚOT
Grafika: Marcin Jedynak

Pod koniec roku informowaliśmy, że w magazynie Grupy MiŚOT znajduje się wiele terminali abonenckich Huawei ONT EG8145V5 w dobrej cenie. Cieszyły się one dużym powodzeniem i zostały wyprzedane. Przyszła nowa dostawa w tej samej cenie.

Mimo rosnących od jakiegoś czasu cen, możemy pochwalić się tym, że najbardziej popularne terminale abonenckie Huawei ONT EG8145V5 w nowej dostawie w Sklepie MiŚOT nie podrożały. 

– Urządzenia pochodzą z oficjalnej dystrybucji przeznaczonej na rynek Unii Europejskiej, dzięki temu posiadają gwarancję producenta – zapewnia dyrektor do spraw rozwoju w Grupie MiŚOT Paweł Białas. – W przypadku usterki sprzęt zostanie naprawiony lub wymieniony na wolny od wad.

Utrzymanie cen na poziomie z zeszłego roku możliwe jest dzięki współpracy z firmą Acnet, która jest stabilnym i solidnym partnerem biznesowym działający od ponad 25 lat na rynku telekomunikacyjnym i wideokonferencyjnym. Specjalizuje się między innymi w kompleksowych rozwiązaniach głosowych VoIP i SBC, bramach i routerach GSM / LTE / 5G, optycznych systemach dostępowych GPON, czy systemach wideokonferencyjnych. Jako oficjalny dystrybutor w swoim portfolio posiada urządzenia czołowych marek na świecie, takich jak: Huawei, Yea link, Yeastar, Audio codes i wielu innych, które wkrótce również znajdą się w Sklepie MiŚOT. Ponadto Acnet jest resellerem licencji Zoom, światowego lidera w zakresie wideokonferencji.

Mali i średni operatorzy telekomunikacyjni mogą składać zamówienia za pośrednictwem sklepu, którego oferta jest stale powiększana o kolejne produkty i usługi. Na wszystkie pytania udzielą odpowiedzi specjaliści z działu handlowego pod adresem handlowy@misot.pl.