TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Modułowe studnie kablowe w XBEST.PL

W ofercie dystrybutora kabli i akcesoriów światłowodowych xbest.pl pojawiły się nowe produkty – modułowe studnie GroundTel, które sprawdzą się jako alternatywa dla betonowych studni kablowych.

oznaczenie sponsorowanego tekstu

Główną zaletą rozwiązania GroundTel jest jego modułowa konstrukcja pozwalająca na rozłożenie studni na pojedyncze elementy, znacznie ułatwiając transport, co w połączeniu ze stosunkowo niedużą wagą (47-130kg) pozwala na montaż w miejscach o ograniczonym dostępie, bez użycia sprzętu ciężkiego. Studnie modułowe wykonane są z wysokiej jakości kompozytu polimerowego odpornego na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych takich jak promieniowanie UV, wysokie i niskie temperatury oraz substancje chemiczne.

Studnie sprzedawane są w komplecie, w skład którego wchodzą: pokrywa z ramą (1 szt.), ściany boczne (4 szt.) oraz podstawa (1 szt.). Całość skręcana jest śrubami.

Dostępne są w 3 rozmiarach, które można odczytać również z ich nazwy modelowej (każda kolejna para liczb zawarta w nazwie danej studni odnośni się odpowiednio do długości, szerokości oraz wysokości w dziesiątkach centymetrów):

TMC-040408 – 40x40x80cm – ze względu na zbliżone wymiary, świetnie nadadzą się jako alternatywa dla betonowych studni SK-1

TMC-060608 – 60x60x80cm

TMC-080808 – 80x80x80cm

Studnie dostępne są w klasach obciążęnia B125 oraz C250. Poniższa tabela przedstawia dobór odpowiedniej klasy wytrzymałości do wybranego miejsca przeznaczenia.

Studnie na ściankach bocznych, posiadają wstępnie przygotowane miejsca do wycięcia otworów, które pozwalają na samodzielne zaplanowanie i wykonanie podejścia rurami ochronnymi RHDPE, mikrorurkami, wiązkami mikrorur itp.

Poniższe zdjęcia ukazują przykładowe realizacje sieci teletechnicznych z wykorzystaniem studni modułowych GroundTel.

Studnie mogą być również wykorzystywane w obszarze innych branż.

Pełna oferta produktów marki GroundTel dostępna jest na stronie internetowej www.xbest.pl. Zapraszamy do kontaktu z działem handlowym w celu uzyskania informacji na temat aktualnych cen oraz dostępności modułowych studni kablowych.

przeczytaj najnowszy numer isporfessional

Najnowsze