MiŚOT-y wspierają WOŚP

W ten weekend zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Charytatywne zbiórki w wielu miejscowościach odbędą się przy wsparciu małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych, którzy konsekwentnie od lat wspierają lokalne inicjatywy. Wszystkie MiŚOT-y, które organizują lub transmitują aukcje, koncerty i w inny sposób pomagają w organizacji wydarzeń plenerowych, zapraszamy do zgłoszenia tych inicjatyw naszej redakcji.

Tegoroczy finał WOŚP odbywać się będzie pod hasłem Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!

Dla przeżycia chorego, u którego wystąpiła sepsa, kluczowe jest jak najszybsze rozpoznanie i włączenie właściwego leczenia – optymalnie w ciągu pierwszej godziny. Z badań wynika, że każde opóźnienie rozpoznania sepsy i podania skutecznego antybiotyku o godzinę zwiększa ryzyko zgonu o 8 proc. Właśnie dlatego WOŚP chce wyposażyć szpitale w urządzenia pozwalające na przyspieszenie diagnostyki zakażeń – umożliwi to lepszą terapię sepsy poprzez szybsze wdrożenie celowanego i skutecznego leczenia antybiotykami.

Spontaniczni i skuteczni

Wsparcie konkretnych lokalnych inicjatyw to często indywidualne i spontaniczne wybory przedstawicieli małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych. Prośby o pomoc szybko docierają do właściwych osób i rzadko pozostają bez odpowiedzi. Dla wielu MiŚOT-ów gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy już rzecz naturalna i oczywista.

Poniżej gromadzimy i promujemy wspierające WOŚP aukcje oraz inne inicjatywy małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych. Zapraszamy do przesyłania informacji i linków na adres: prasa@misot.pl lub do wypełnienia formularza (wystarczy przekopiować link).

Wsparcie MiŚOT na rzecz WOŚP:

https://allegro.pl/produkt/lot-widokowy-helikopterem-z-prezesem-marki-moico-db49ad96-2623-4bf3-84aa-46e3904a043c

https://allegro.pl/oferta/instalacja-i-rok-swiatlowodowego-internetu-13168003163

https://allegro.pl/oferta/pilka-adidas-rihla-trn-h57798-kalendarz-art-com-13160720909

https://allegro.pl/oferta/kalendarz-art-com-13160737627

https://www.facebook.com/events/3645265845744185

Jeden z lokalnych operatorów regularnie uczestniczy także w niniejszej aukcji:

https://allegro.pl/oferta/rondo-w-jaworznie-nazwa-na-rok-13140694928

Interesującą formą wsparcia orkiestry są także cyfrowe serduszka NFT. To wyjątkowy i nowoczesny sposób wsparcia celu 31. Finału WOŚP, skierowany głównie do cyfrowych kolekcjonerów i miłośników innowacji:

https://nft.wosp.org.pl/?trk=public_post_reshare-text#heartTypes