[MiŚOT PING 46] Mamy to! 900+ uczestników zarejestrowanych na Zjazd MiŚOT i konferencję KIKE

588

 

Już w poniedziałek rozpoczyna się największa konferencja dla MiŚOT – Zjazd MiŚOT i XXV Konferencja KIKE w Łodzi. Co musisz wiedzieć, aby najefektywniej wykorzystać swój czas podczas tego spotkania?

#1 Weź ze sobą wizytówki. Ile? Będzie ponad 900 uczestników, więc… weź wszystkie, które masz. Przydadzą się one również na konkursach wizytówkowych podczas naszych prelekcji oznaczonych jako #MiStrategiczne, gdzie do wygrania będzie mnóstwo świetnych nagród.
#2 Nie możesz przegapić BLOKU MiŚOT! Start zaraz po obiedzie na największej sali, czyli O 14:35 – HALA V. Tam Krzysztof Czuszek, Paweł Białas i Monika Kosińska wprowadzą Was w zdecydowanie największy projekt e-Południa.
#3 Koniecznie odwiedź naszą Melinę MiŚOT, gdzie czekać będą na Ciebie świetne atrakcje oraz nasi aktywiści MiŚOT-owi, z którymi będziecie mogli porozmawiać o wszystkim, co dla Was ważne.
#4 Spakuj ze sobą dużo siły i dobrego humoru!

Co jeszcze?

#1 Rozpoczynamy w dn. 18 listopada 2019 r. warsztatami. Upewnij się, czy jesteś na liście zapisanych osób oraz przybądź do hotelu (lub innego miejsca, gdzie odbywają się warsztaty) min. 30 min. wcześniej.
#2 W Melinie MiŚOT znajdziesz fotoramkę, w której uwiecznić swoją obecność na konferencji, a także… zresztą, zobaczycie sami na miejscu.
#3 Podczas wieczornej imprezy odbędzie się nasza Gala Tele.Odpowiedzialnych, gdzie ponownie pokażemy, że warto prowadzić biznes z myślą nie tylko o sobie.

Nasza konferencja już za 3 dni! ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!

~~~~

Małe BOK – wielkie możliwości!
  • Ilu klientów straciłeś, gdy Twoja infolinia była zajęta przez dzwoniących z powodu awarii masowej? Każde nieodebrane połączenie od klienta to strata!
  • Konkurencja dociera do klienta pierwsza i jest skuteczniejsza?
Jeśli nie chcesz dłużej zadawać sobie tych pytań, koniecznie odwiedź stoisko Altar podczas Konferencji KIKE i Zjazdu MiŚOT. Poznaj AI Contact Center Easy – nowy system call center w chmurze dla operatorów.Więcej TUTAJ
~~~~

Zagrożenia w codziennej pracy operatora, niespodziewanie zdarzenia. Co zrobić, aby zminimalizować ryzyko? Jest na to sposób – SORT.BSS.

Jeśli chcesz przekonać się o tym, jaka moc drzemie w tym systemie, już w najbliższy wtorek na XXV Konferencji KIKE i Zjeździe MiŚOT będziesz miał okazję. Przyjdź na naszą prelekcję I dnia konferencji dotyczącą bezpieczeństwa biznesu operatora i odwiedź nasze stoisko zaraz przy wejściu na salę prelekcyjną. Sprawdź – nas jesteśmy tam dla Ciebie.

BEZPIECZEŃSTWO BIZNESU OPERATORA TELEKOMUNIKACYJNEGO

XXV Konferencja KIKE i Zjazd MiŚOT
DZIEŃ 1 KONFERENCJI / WTOREK / 19 LISTOPADA / 11:10
ZAPRASZAMY NA PRELEKCJĘ I STOISKO

~~~~

Piotr Szafran i Piotr Śmietanka z Network Expert opowiadają Wam o tym, dlaczego warto pojawić się podczas KKZM na warsztatach z MPLS-a (dzień 0, godz. 15:00) oraz prelekcji „Czas to pieniądz, czyli od czego zależy zbieżność sieci” (dzień 1, godz. 11:40). Przekonaj się sam!

Zobacz film 1

Zobacz film 2 

~~~~

Szanowni Państwo,

Marszałek Województwa Śląskiego, Jakub Chełstowski, wraz ze Śląskim Centrum Przedsiębiorczości zaprasza na konferencję „ZAPROJEKTUJ ROZWÓJ. WSPARCIE UE DLA FIRM”.

Wydarzenie odbędzie się 20 listopada 2019 r. w godz. 11:15 – 15:30 w Centrum Konferencyjno–Biznesowym Stadionu Śląskiego.

W ramach wydarzenia odbędą się interesujące wystąpienia i warsztaty z zakresu wsparcia UE dla przedsiębiorców. Będzie również możliwość poznania dofinansowanych projektów.

W ramach „przestrzeni informacyjnej” zapraszamy do rozmów o wsparciu projektu, konsultacji pomysłów na rozwój, a także nawiązania współpracy badawczej, poznania możliwości kooperacji z partnerami zagranicznymi, czy sprawdzenia oferty terenów inwestycyjnych.

Szczegóły dostępne są TUTAJ!

~~~~

Z przyjemnością informujemy, iż MiŚOT INTERNET UNION z Wrocławia dołączył do grona Użytkowników Tele.Centrum Stowarzyszenia e-Południe.

Gratulujemy Wam nowego etapu rozwoju i dziękujemy za zaufanie!

~~~~

MiŚOT EASYNET.PL z Mławy dokonał upgrade’u styku z EPIX.Katowice do 10Gbps.

MiŚOT AR-NET z Siniarzewa jest kolejnym Uczestnikiem:

  • posiadającym drogi transmisyjne do EPIX.Katowice oraz EPIX.Warszawa, realizowane przy pomocy niezależnych łączy,
  • realizującym redundancję z wykorzystaniem usług IP EPIX w dwóch węzłach.

Obniżki cen usług EPIX – październik 2019/LINK/

~~~~

Na ISP Forum w tym tygodniu pojawiło się kilka nowych dyskusji. Waszej uwadze polecamy między innymi poniższe tematy:

GTT /LINK/

Raport MNP 3q2019 – /LINK/

Wymiana PIMa – interfejsy 10G /LINK/

Chłodzenie serwerowni /LINK/

~~~~

Zapraszamy również do lektury artykułów opublikowanych na stronie ICT Professional:

Założyciel Huawei: „Sojusznicy Ameryki nie mogą ślepo podążać za USA bez uwzględnienia własnych potrzeb” /LINK/

Samsung, Huawei i Apple ze spadkami udziałów w sprzedaży smartfonów w Polsce. Mocno w górę Xiaomi /LINK/

Rusza program wsparcia młodych talentów informatycznych /LINK/

Nowe stawki za transmisję danych w roamingu /LINK/

Przepustowość prywatnych połączeń na brzegu sieci w regionie EMEA będzie rosła o ponad 50% rocznie /LINK/