TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Ministerstw Cyfryzacji na iNET Meeting: Chcemy współpracy!

Dominik Kopera, p.o. Zastępcy Dyrektora Ministerstwa Cyfryzacji, był gościem podczas Konferencji iNET Meeting. Jako przedstawiciel władzy wypowiedział się w temacie rozwoju rynku cyfrowego w Polsce.
“Telekomunikacja to nie wymysł – to podstawa rozwoju kraju” – cytat ten może podsumować wartości, którymi kieruje się w swoich pracach Ministerstwo Cyfryzacji.
Ministerstwo zapewnia o współpracy ze wszystkimi operatorami w Polsce, także tymi z kręgu Małych i Średnich Przedsiębiorców – dzięki temu możliwe będzie stworzenie Ogólnopolskiej sieci edukacyjnej.
Celem Ministerstwa jest zapewnienie dostępu do internetu w tyhc miejscach, gdzie jeszcze jest to niemożliwe oraz tam, gdzie przedsiębiorcy nie chcą inwestować. Kopera zapewnił, że MC jest w stałym kontakcie z operatorami i obywatelami, a także analizują rynek i chcą, aby internet był w Polsce dostępny wszędzie.
 

Michal.Koch
Michal.Koch
Dziennikarz i researcher. Tworzy teksty o najnowszych technologiach, 5G, cyberbezpieczeństwie i polskiej branży telekomunikacyjnej.

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Pieskie życie w telewizji, czyli o czym myśli Kameleon

Wyścig operatorów telewizyjnych trwa. Liczy się technologia, funkcjonalność, czyli sposoby konsumpcji treści, ilość i...

Narzędzia do obróbki kabli firmy Jonard w xbest.pl!

xbest.pl został dystrybutorem dużego, amerykańskiego producenta - firmy Jonard, który znany jest z wytwarzania...

Nie czekaj, dołącz do Lokalnych!

Wsparcie i łączenie sił przyświecają małym i średnim operatorom telekomunikacyjnym od dawna. Wspólne działania...

Gmail i nowy sposób odpowiadania na e-maile

Gmail wprowadza zmianę. Będzie to nowy sposób odpowiadania na e-maile. Dla fanów czatów, który...