TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Meet the Big Data – spotkanie o gromadzeniu i przetwarzaniu dużych zbiorów danych w Krakowie

W piątek, 17 kwietnia w Krakowie, w sali konferencyjnej Restauracji&Oranżerii AUGUSTA (Bulwar Kurlandzki) po raz czwarty odbędzie się spotkanie z cyklu MeetIT. Tym razem tematem będzie gromadzenie i przetwarzanie dużych zbiorów danych – Big Data. Program spotkania został podzielony na dwa bloki, merytoryczny obejmujący prezentacje dotyczące Big Data oraz blok „Spoza IT” dotyczący zagadnienia motywacji i motywowania.


Dzięki współpracy z Partnerem MeetIT, akceleratorem biznesu Business Link Kraków, każdy z uczestników MeetIT będzie mógł otrzymać 7-dniowy voucher na bezpłatne korzystanie z zaplecza co-workingowego.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny, po wcześniejszym zarejestrowaniu się przez stronę www.meetit.org.pl
W bloku merytorycznym MeetIT przedstawione zostaną prezentacje dotyczące tworzenia aplikacji wykorzystujących big data oraz zastosowania tzw. analityki 3.0 jako kolejnej idei korzystającej z dużych zbiorów danych. Rozwinięty będzie również temat wdrażania i wykorzystywania big data w organizacjach. Kolejni prelegenci odpowiedzą na pytania, czy Big Data to Big Problem oraz przedstawią na podstawie studiów przypadków zagadnienia uczenia się maszyn z wykorzystaniem big data.
Część merytoryczną zakończy krótka prezentacja sieci akceleratorów biznesu – Business Link. Przedsięwzięcia tego typu działają we wszystkich, największych miastach w Polsce – również w Krakowie – i pomagają młodym przedsiębiorcom w rozpoczęciu i rozwijaniu działalności.
W drugiej części spotkania, w bloku „Spoza IT” poruszone zostanie zagadnienie motywacji i motywowania. Podczas prelekcji uczestnicy dowiedzą się jakie mechanizmy można wykorzystać do motywowania samego siebie oraz osób z którymi współpracujemy.
Spotkanie MeetIT tradycyjnie zakończy się zaproszeniem prelegentów i publiczności do części restauracyjnej AUGUSTA, gdzie można będzie kontynuować dyskusje w nieformalnej atmosferze.
Strona MeetIT z formularzem do rejestracji i agenda spotkania: http://www.meetit.org.pl

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Pieskie życie w telewizji, czyli o czym myśli Kameleon

Wyścig operatorów telewizyjnych trwa. Liczy się technologia, funkcjonalność, czyli sposoby konsumpcji treści, ilość i...

Narzędzia do obróbki kabli firmy Jonard w xbest.pl!

xbest.pl został dystrybutorem dużego, amerykańskiego producenta - firmy Jonard, który znany jest z wytwarzania...

Nie czekaj, dołącz do Lokalnych!

Wsparcie i łączenie sił przyświecają małym i średnim operatorom telekomunikacyjnym od dawna. Wspólne działania...

Gmail i nowy sposób odpowiadania na e-maile

Gmail wprowadza zmianę. Będzie to nowy sposób odpowiadania na e-maile. Dla fanów czatów, który...