Lokalny Zjazd MiŚOT w Wiśle z rekordem frekwencji?

149
Grafika: Marcin Jedynak

31 stycznia zakończyły się zapisy w pierwszym – najkorzystniejszym – progu cenowym na Lokalny Zjazd MiŚOT w Wiśle. Termin tego wydarzenia to 27 – 29 marca. W lutym i – być może – w marcu (możliwe wcześniejsze zakończenie zapisów po wyczerpaniu puli wejściówek) będzie trochę drożej, ale nadal warto zapisać się na wydarzenie inaugurujące konferencyjny sezon w branży telekomunikacyjnej. Organizatorzy zapowiadają wiele atrakcji, a przede wszystkim mocną – jak zwykle – agendę.

Pierwszy w 2023 roku Lokalny Zjazd MiŚOT rozpocznie się 27 marca szkoleniem Akademii MiŚOT “Przygotuj firmę na zmianę” poświęconym procesom konsolidacji. Potem małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych czeka “MiŚOT-owy Hyde Park”. To kultowe już spotkanie operatorów bez sponsorów, dziennikarzy i innych gości, na którym będzie można szczerze porozmawiać o problemach branży. Bez cenzury, czasem z użyciem mocnych słów będzie można mówić o wszystkim, co nas boli. Udział zapowiedzieli już przedstawiciele Stowarzyszenia e-Południe i KIKE. Dzień zakończy Before Party, na którym tym razem organizatorzy postawili na lokalne, beskidzkie klimaty i tradycyjnie dobrą rozrywkę.

Warto będzie jednak dobrze wyspać się tej nocy, bo 28 marca od godz. 10 do godz. 18 w trzech salach czeka nas maraton wykładów, paneli i dyskusji. Na pewno zjazdowiczów zelektektryzują panelowe i wykładowe rozwinięcia takich skrótów jak PKE, PIT, NIS i KPO. Również prezentacja projektów Grupy MiŚOT, z zapowiadanymi hitami, będzie cieszyć się dobrą frekwencją. Nie zabraknie też informacji o kolejnych krokach w udostępnieniu akcji MiŚOT SA. Dorzucić do tego należy intrygujący wykład i panel poświęcony energetyce – najważniejsi eksperci branżowi powiedzą nam, czy prąd będzie nadal tak drogi i czy grozi nam w Polsce deficyt energii. To tak ważne dla firm telekomunikacyjnych. Będzie sporo praktyki – dowiemy się, jak rozmawiać z projektantem sieci telekomunikacyjnej i o samowoli telekomunikacyjnej. Na koniec dnia MiŚOT-ów zapewne zaintryguje wykład “9 kręgów piekła Dantego – czyli paranoja Inspektora” oraz panel Projektu MdO “Dlaczego płacimy NASK-owi kary, skoro wszystko prawie działa?”. Na wieczornej gali, gdy już poznamy TeleOdpowiedzialnego Roku 2022, czeka nas porcja rozrywki na najwyższym poziomie z gwiazdami polskiej estrady.

29 marca od rana ruszy seria bardzo ciekawych wykładów poświęconych m.in. tematyce prawnej. Będzie można dowiedzieć się więcej o tym, jakie uprawnienia mają udziałowcy, akcjonariusze, członkowie rady nadzorczej i zarządu spółki oraz jak radzić sobie w przypadku konfliktów właścicielskich w firmie. Organizatorzy zapraszają również na prezentację projektu Lokalni oraz wykład Łukasza Biernackiego pod intrygującym tytułem “#optymalny system”.

Przez trzy dni będą nam towarzyszyć prezentacje sponsorów, konkursy i atrakcje Meliny, gdzie – każdy już wie – można odetchnąć od trudów zjazdowych i czasami zrobić dobry biznes. 

Rejestrację na Lokalny Zjazd MiŚOT można przeprowadzić pod adresem:  https://misot.pl/zjazdy/

Szczegółowa agenda wydarzenia w Wiśle zostanie opublikowana na początku lutego.