TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Lokalny Zjazd MiŚOT – poza agendą

Lokalny Zjazd MiŚOT w Kołobrzegu od początku promowany był jako rodzinny, a organizatorzy zapowiadali atrakcje skierowane między innymi do dzieci. Przyjrzeliśmy się bliżej ich programowi.

Dzień zero, czyli 13 czerwca, to dla przedstawicieli operatorów przede wszystkim okazja by w ramach Hyde Parku porozmawiać we własnym gronie o swoich branżowych problemach. Wieczorem odbędzie się jednak także Before Party, a w ramach niego Quiz z nagrodami (20:00-21:00) MiŚOT oraz zabawa z DJ-em przewidziana do trzeciej nad ranem.

We wtorek (14 czerwca), gdy paneliści będą dyskutować Czy i jak podnieść ceny w umowach o świadczenie usług telekomunikacyjnych?, trwać będą także animacje dostosowane do wieku i liczby dzieciaczków (zabawy ruchowe, muzyczno-taneczne, plastyczne, konstrukcyjne, integracyjne, konkurencje drużynowe, tworzenie wielkich baniek mydlanych, zamykanie w bańce mydlanej), dostępna będzie także wielka zjeżdżalnia dmuchana.

Ponadto o godzinie 16. odbędą się warsztaty Domowa pielęgnacja skóry. Poznaj tajniki domowego spa (tu niestety obowiązuje limit 20 osób – zapisy w rejestracji).

Wieczorną Galę urozmaici uczestnikom standup Damiana “Vikinga” Usewicza oraz koncert zwycięzcy The Voice od Poland Mateusza Grędzińskiego oraz finalisty Must Be the Music Briana Allana. W tym czasie najmłodsi zaś będą mogli wziąć udział w seansie wieczornego kina bajkowego.

Przewidziana jest także nocna zabawa taneczna z DJ-em.

Środa (15 czerwca) to dzień dla aktywnych. Od 9. rozpocznie się Aquaaerobik (tu także obowiązuje limit 25 osób – zapisy w rejestracji) oraz sesje wspólnego saunowania (obowiązuje limit 12 osób na seans – zapisy w rejestracji).

Przypominamy też o loterii, w której główną nagrodą jest lot nad Bałtykiem, którego sponsorem jest srebrny partner Zjazdu MiŚOT, firma Snom. Zasady udziału w loterii są proste: po zebraniu określonej liczby pieczątek ze stoisk sponsorskich wrzucamy kupon do urny i liczymy na łut szczęścia. Nagroda zostanie wręczona zwycięzcy podczas uroczystej gali, która odbędzie się pierwszego dnia zjazdu, rozlosowane będą także nagrody dodatkowe – zestawy gadżetów od wszystkich sponsorów Zjazdu.

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Narzędzia do obróbki kabli firmy Jonard w xbest.pl!

xbest.pl został dystrybutorem dużego, amerykańskiego producenta - firmy Jonard, który znany jest z wytwarzania...

Nie czekaj, dołącz do Lokalnych!

Wsparcie i łączenie sił przyświecają małym i średnim operatorom telekomunikacyjnym od dawna. Wspólne działania...

Gmail i nowy sposób odpowiadania na e-maile

Gmail wprowadza zmianę. Będzie to nowy sposób odpowiadania na e-maile. Dla fanów czatów, który...

Programy CAD – projektuj bez ograniczeń z ZWCAD

ZWCAD 2024 to intuicyjne i kompleksowe oprogramowanie CAD, które umożliwia użytkownikom tworzenie precyzyjnych rysunków...