Leon znowu z Diamentem

232

Leon, operator regionalny na terenie dawnego Rybnickiego Okręgu Węglowego, po raz kolejny uzyskał tytuł Diamentu Forbesa. Prestiżowa nagroda to znaczne wyróżnienie dla firmy, która uczyniła lokalność jednym z atutów.

Nagrodę w kategorii przedsiębiorstw o poziomie przychodów do 50 mln PLN odebrał Piotr Majcher, wiceprezes spółki Leon Telekom.

– Firmy z rankingu Diamentów Forbesa mogą być wzorem do naśladowania. To firmy absolutnie transparentne i uczciwe, które pokazały, że w trudnych czasach ciągle potrafią rozwijać się w sposób dynamiczny – gratulował Paweł Zielewski, redaktor naczelny magazynu Forbes.

W rozmowie z ISPortal.pl Grzegorz Goik, prezes zarządu Leona, wspominał, że firma prowadzi działania na podstawie długofalowego planu, wierząc, że to model biznesowy, który zapewni sukces na rynku.

– Nasza filozofia jest taka, żeby od początku inwestować w firmę i robić to bardzo konsekwentnie i rozważnie. Myślę, że po tylu latach możemy powiedzieć, że taka strategia przyniosła bardzo dobre efekty – podsumowuje sukcesy firmy Goik.

Źródło: leon.pl