TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Konferencja bezpieczeństwa i monitorowania sieci ITSEC 2018!

 
 
Kraków, 04.04.2018 – Bakotech organizuje w Warszawie piątą, jubileuszową konferencję bezpieczeństwa – ITSEC 2018.
 
Bakotech, specjalizowany Dystrybutor zaawansowanych rozwiązań bezpieczeństwa i monitorowania sieci, organizuje piątą, jubileuszową edycję konferencji ITSEC 2018 poświęconą przeglądowi najnowszych rozwiązań ze swojej oferty. Na wydarzenie zaproszeni są przede wszystkim Partnerzy Handlowi – resellerzy, integratorzy oraz dostawcy usług bezpieczeństwa (MSP, MSSP, ISP) oraz firmy poszukujące nowych, innowacyjnych rozwiązań z obszaru bezpieczeństwa sieci i danych.  Goście będą mieli możliwość zapoznania się z trendami i technologiami chroniącymi dane wrażliwe (DLP, Kontrola Dostępu, Analiza Zachowań i Zapobieganie Wyciekom Wewnętrznym, Nagrywanie Sesji), systemy i aplikacje (Ochrona przed APT, Sandbox, Techniki Behawioralne, EDR, Kontrola Dostępu do Sieci) oraz różnej wielkości sieci IT (UTM, WAF, DDoS, SIEM, Skanery Podatności, Zaawansowane Monitorowanie i Zarządzanie Infrastrukturą Sieciową). Uczestnicy będą mogli również wziąć udział w demonstracjach technicznych i pokazach wszystkich prezentowanych rozwiązań, jak również mieć możliwość porozmawiania z przedstawicielami producentów.
 
Podczas konferencji zespół Bakotech zaprezentuje m.in. platformę do zrządzania bezpieczeństwem, skanowania podatności i przetwarzania informacji sieciowych (SIEM) firmy AlienVault, która w intuicyjny sposób pozwala korelować ze sobą logi systemowe z różnych źródeł z informacjami pochodzącymi z wbudowanych modułów IDS i skanera podatności, co znacząco podnosi świadomość użytkownika w zakresie bezpieczeństwa swojej infrastruktury i pozwala proaktywnie zapobiegać występowaniu incydentów bezpieczeństwa. Uczestnicy wezmą też udział w pokazie rozwiązania Observe IT umożliwiającego inteligentną analizę urządzeń końcowych i zachowań użytkowników tak, aby zapobiegać możliwym wyciekom danych z wewnątrz organizacji, stanowiących jedną z największych luk w systemach bezpieczeństwa. Zaprezentujemy również wysoko wydajne platformy UTM firmy WatchGuard, które poprzez integrację z modułami TDR (Threat Detection and Response) oraz WIPS (Wi-Fi IPS) w sposób kompleksowy zabezpieczają sieci IT. Na wydarzenie zostali zaproszeni również przedstawiciele rozwiązań, które wchodzą do portfolio producenta, m.in. Corero – jednego z liderów rynku rozwiązań DDoS oraz firmy AirLock – rozwiązania typu WAF (Web Application Firewall) oraz IAM (Identity Access Management).
 
Nie zabraknie także informacji dotyczących rozwijania biznesu na rynku bezpieczeństwa w formie MSP (Managed Service Provider) przy wsparciu dedykowanej spółki Dystrybutora, firmą Ceesoft, zajmującą się dystrybucją usług bezpieczeństwa w modelu SaaS oraz nowo powołanego centrum kompetencyjnego, firmą ADIT Sp. z o.o.
 
ITSEC 2018 to doskonała okazja nie tylko do poszerzenia i zdobycia nowej wiedzy, ale także osobistych spotkań i wymiany kontaktów oraz doświadczeń z innymi uczestnikami konferencji, przedstawicielami Dystrybutora oraz producentów.
Szczegółowa agenda oraz zapisy dostępne są na specjalnej stronie konferencji: www.itsec.org.pl.
 
logo

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Gmail i nowy sposób odpowiadania na e-maile

Gmail wprowadza zmianę. Będzie to nowy sposób odpowiadania na e-maile. Dla fanów czatów, który...

Programy CAD – projektuj bez ograniczeń z ZWCAD

ZWCAD 2024 to intuicyjne i kompleksowe oprogramowanie CAD, które umożliwia użytkownikom tworzenie precyzyjnych rysunków...

Nowość w Google Maps przydatna przy parkowaniu

W Google Maps kolejne nowe funkcje. Tym razem dotyczy to Android Auto, chociaż w...

Fundacja Lokalni została organizacją pożytku publicznego

W Krajowym Rejestrze Sądowym 21 listopada pojawił się wpis z informacją o nadaniu Fundacji...