TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Kolejne zmiany kadrowe w NASK

W instytucie badawczym NASK ostatnio sporo zmian. 27 lutego nowym dyrektorem NASK-u został dr inż. Kamil Sitarski, a teraz ogłoszono awans. Nowym dyrektorem ds. projektów administracyjno-edukacyjnych został Piotr Lichota, który wcześniej kierował szczecińskim oddziałem TVP. Nominacja ta wypływa z rezygnacji ze stanowiska Bartłomieja Klingera.

Obecny szef departamentu ds. projektów administracyjno-edukacyjnych w NASK pracuje od marca ubiegłego roku. Najpierw jako doradca dyrektora ds. projektów administracyjno-edukacyjnych i uczestniczył w pracach zespołu, realizującego projekt Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej (OSE). Następnie pełnił funkcję pełnomocnika dyrektora NASK ds. nadzoru właścicielskiego. Jest także doradcą Ministra Cyfryzacji ds. współpracy z jednostkami nadzorowanymi i podległymi.

Przedtem, od jesieni 2017 roku do początku ub.r., Piotr Lichota był dyrektorem TVP3 Szczecin (tą stacją kierował też w latach 2006-2011), a od połowy 2016 do kwietnia 2017 roku dyrektorem Telewizyjnej Agencji Informacyjnej. W latach 1999-2005 Lichota pracował w RMF FM, kolejno jako dziennikarz, wydawca i szef szczecińskiego oddziału rozgłośni. Ponadto współpracował z Radiem Szczecin i kilkoma tytułami prasowymi.

Źródło: NASK

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Narzędzia do obróbki kabli firmy Jonard w xbest.pl!

xbest.pl został dystrybutorem dużego, amerykańskiego producenta - firmy Jonard, który znany jest z wytwarzania...

Nie czekaj, dołącz do Lokalnych!

Wsparcie i łączenie sił przyświecają małym i średnim operatorom telekomunikacyjnym od dawna. Wspólne działania...

Gmail i nowy sposób odpowiadania na e-maile

Gmail wprowadza zmianę. Będzie to nowy sposób odpowiadania na e-maile. Dla fanów czatów, który...

Programy CAD – projektuj bez ograniczeń z ZWCAD

ZWCAD 2024 to intuicyjne i kompleksowe oprogramowanie CAD, które umożliwia użytkownikom tworzenie precyzyjnych rysunków...