TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

I Lokalny Zjazd MiŚOT w Lublinie – zapraszamy w innym terminie

Koronawirus dotarł do Polski. Codziennie hospitalizowane są kolejne, zarażone COVID-19 osoby. Dlatego w trosce o wspólne bezpieczeństwo, po konsultacji z Sanepidem, Stowarzyszenie e-Południe podjęło decyzję o przełożeniu  I Lokalnego Zjazdu MiŚOT w Lublinie na inny termin. Zostanie on wybrany, gdy sytuacja epidemiologiczna się ustabilizuje. Miejmy nadzieję, że nastąpi to w miarę szybko i niebawem będziemy mogli się spotkać również w Lublinie, bo miejsce pozostaje bez zmian.

Stowarzyszenie e-Południe w komunikacie na temat przełożenia imprezy, poinformowało, że jeden nieświadomy i bezobjawowy nosiciel SARS-CoV-2 (nawet w postaci gościa hotelowego) mógłby doprowadzić do tego, że wszyscy uczestnicy zjazdu musieliby być objęci przymusową 14-dniową kwarantanną, co w przypadku małych i średnich operatorów oznaczałaby dezorganizację ich życia oraz pracy. A na to organizator wydarzenia nie chce nikogo narażać.

Opłaty za uczestnictwo w spotkaniu zostaną zwrócone, a faktury skorygowane.

– Ze względów bezpieczeństwa wszystkie nasze najbliższe wydarzenia stoją pod znakiem zapytania. Jak tylko sytuacja ustabilizuje się, wrócimy do was ze zdwojoną siłą. Pamiętajcie, że jesteśmy dla was cały czas dostępni i jeśli tylko potrzebujecie konsultacji, szkolenia i doradztwa, piszcie do nas na adres: wsparcie@misot.pl – mówi nam Paweł Białas, organizator wydarzenia z ramienia stowarzyszenia.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Gmail i nowy sposób odpowiadania na e-maile

Gmail wprowadza zmianę. Będzie to nowy sposób odpowiadania na e-maile. Dla fanów czatów, który...

Programy CAD – projektuj bez ograniczeń z ZWCAD

ZWCAD 2024 to intuicyjne i kompleksowe oprogramowanie CAD, które umożliwia użytkownikom tworzenie precyzyjnych rysunków...

Nowość w Google Maps przydatna przy parkowaniu

W Google Maps kolejne nowe funkcje. Tym razem dotyczy to Android Auto, chociaż w...

Fundacja Lokalni została organizacją pożytku publicznego

W Krajowym Rejestrze Sądowym 21 listopada pojawił się wpis z informacją o nadaniu Fundacji...