TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Jak poprawnie złożyć wniosek o akceptację oferty KPO/FERC? – warsztaty UKE

Operatorzy sieci dostępowych mają obowiązek ustalenia treści oferty na świadczenie usług hurtowych dla sieci wybudowanych ze środków Krajowego Planu Odbudowy/Funduszy Europejskich na Rozwój Cyfrowy. Żeby zadanie im ułatwić Urząd Komunikacji Elektronicznej organizuje warsztaty. Zgłoszenia przyjmowane są do 5 kwietnia 2024 r.

24 kwietnia 2024 r. w godzinach 10.00-12.00 na platformie MS Teams odbędą się warsztaty przygotowane przez UKE. Są one bezpłatne, a ich tematem jest proces składania wniosków o akceptację ofert KPO/FERC, w tym zakresu wymaganej dokumentacji. Na jej podstawie weryfikowany będzie projekt oferty hurtowej.

Warsztaty przeznaczone są dla operatorów ustalających treści oferty na świadczenie usług hurtowych dla sieci wybudowanych ze środków Krajowego Planu Odbudowy/Funduszy Europejskich na Rozwój Cyfrowy (KPO/FERC).

Jak zgłosić się na warsztaty?

Chętni do wzięcia udziału w warsztatach powinni wysłać zgłoszenie na adres: sekretariat.dr@uke.gov.pl.
W zgłoszeniu można wskazać maksymalnie dwie osoby reprezentujące dany podmiot, które będą uczestniczyć w warsztatach, wraz z ich adresami mailowymi. Czas na to jest do 5 kwietnia 2024 r.

Do tego samego dnia można wskazywać obszary, których omówienie powinno znaleźć się na warsztatach. Omówione zostaną najczęściej wskazywane tematy z uwagi na ograniczenia czasowe i brak możliwości poruszenia wszystkich zagadnień.  

Źródło: UKE

Klaudia Wojciechowska
Klaudia Wojciechowska
Redaktorka ISPortal i ISProfessional. Dziennikarka telewizji lokalnego operatora telekomunikacyjnego Ret-Sat1. Absolwentka kulturoznawstwa na Uniwersytecie Łódzkim ze specjalizacją filmoznawstwo i nowe media.

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Narzędzia do obróbki kabli firmy Jonard w xbest.pl!

xbest.pl został dystrybutorem dużego, amerykańskiego producenta - firmy Jonard, który znany jest z wytwarzania...

Nie czekaj, dołącz do Lokalnych!

Wsparcie i łączenie sił przyświecają małym i średnim operatorom telekomunikacyjnym od dawna. Wspólne działania...

Gmail i nowy sposób odpowiadania na e-maile

Gmail wprowadza zmianę. Będzie to nowy sposób odpowiadania na e-maile. Dla fanów czatów, który...

Programy CAD – projektuj bez ograniczeń z ZWCAD

ZWCAD 2024 to intuicyjne i kompleksowe oprogramowanie CAD, które umożliwia użytkownikom tworzenie precyzyjnych rysunków...