TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

IT ARENA – Największe wydarzenie IT we Wschodniej Europie

 

Gorąco zapraszamy do uczestnictwa w IT Arenie, nad którą patronat medialny objął magazyn ICT Professional i Stowarzyszenie e-Południe.
 
PONAD 2000 UCZESTNIKÓW I 40 NIESAMOWITYCH PRELEGENTÓW
29 WRZEŚNIA 2017 – 1 PAŹDZIERNIKA 2017
ARENA LWÓW, UKRAINA
 
Już tej jesieni odbędzie się IT Arena – największe wydarzenie branży IT na Ukrainie i we Wschodniej Europie. IT Arena to trzydniowy event, podczas którego zaprezentowane zostaną najnowsze postępy technologiczne i strategie budowania biznesu.
Wśród pierwszych ogłoszonych prelegentów tegorocznej edycji, znajdziemy reprezentantów firm takich jak Jugnoo, 500 Startups, Indiegogo, Amazon Web Services, czy Bayer, którzy przemawiać będą na temat biznesu i najnowszych produktów oraz technologii. W sumie zapowiedzianych jest około 40 prelekcji. W poprzednich latach były to prelekcje reprezentantów Twittera, Ubera, Facebooka, Philipsa, Samsunga, IBM, Google, czy Microsoftu.
Dodatkowym wydarzeniem IT Areny będzie Startup Competition, czyli konkurs, w którym udział bierze ponad 100 startupów z Europy. Najlepsi z nich będą mieli okazję zaprezentować swoją usługę lub produkt podczas pierwszego dnia konferencji, a następnie jury wybierze 10 najlepszych startupów, które zaprezentują się na głównej scenie IT Areny w drugim dniu konferencji. Rejestracja do konkursu możliwa jest do 20 września pod adresem: https://itarena.ua/call-for-startups/.
Ponadto, podczas konferencji odbędzie się także Tech Expo – ogromna wystawa technologiczna, podczas której uczestnicy zaprezentują ich pomysły, aplikacje, urządzenia, roboty i inne nowoczesne technologie, które są projektowane lub produkowane na terenie Ukrainy.
Uczestnicy wydarzenia będą mieli również okazję wzięcia udziału w ponad 30 spotkaniach, które odbywać się będą w 10 restauracjach i co-workingowych strefach biznesowych, znajdujących się w pobliżu lwowskiego Rynku. Spotkania te są otwarte dla wszystkich uczestników IT Areny (konieczna rejestracja) i odbędą się w godzinach 11:00 – 19:00 w niedzielę, 1-go października.
Jeśli te trzy dni przepełnione interesującymi prelekcjami i innowacjami Was nie przekonują, na pewno zrobi to niesamowite after party, jako że drugi dzień IT Areny zakończy Futureland Festival 2017 – festiwal technologii i muzyki elektronicznej, podczas którego zagra m.in. Cassius. Jest to zatem świetne miejsce do poszerzania swojej sieci kontaktów, dobrze się przy tym bawiąc.
 

Zarejestruj się już teraz!

Wejściówki dostępne tutaj > https://itarena.ua/#ticket

Więcej informacji tutaj > http://itarena.ua

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Narzędzia do obróbki kabli firmy Jonard w xbest.pl!

xbest.pl został dystrybutorem dużego, amerykańskiego producenta - firmy Jonard, który znany jest z wytwarzania...

Nie czekaj, dołącz do Lokalnych!

Wsparcie i łączenie sił przyświecają małym i średnim operatorom telekomunikacyjnym od dawna. Wspólne działania...

Gmail i nowy sposób odpowiadania na e-maile

Gmail wprowadza zmianę. Będzie to nowy sposób odpowiadania na e-maile. Dla fanów czatów, który...

Programy CAD – projektuj bez ograniczeń z ZWCAD

ZWCAD 2024 to intuicyjne i kompleksowe oprogramowanie CAD, które umożliwia użytkownikom tworzenie precyzyjnych rysunków...