TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

ISProfessional o sztucznej inteligencji

Najnowsze wydanie ISProfessional skupia się na temacie, który dynamicznie zmienia oblicze wielu branż, w tym także telekomunikacji – mowa oczywiście o sztucznej inteligencji. Dla małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych AI nie jest już tylko koncepcją przyszłości czy przedmiotem dyskusji akademickich. To rzeczywistość, która przynosi konkretne korzyści oraz stawia nowe wyzwania.

Redakcja ISProfessional przygląda się, jak małe i średnie przedsiębiorstwa mogą wykorzystać AI do optymalizacji operacji, poprawy jakości usług oraz zwiększenia satysfakcji klientów. Omawiane są aspekty etyczne, techniczne oraz finansowe, z którymi trzeba się zderzyć decydując się na integrację rozwiązań opartych na sztucznej inteligencji.

Celem wydania jest dostarczenie praktycznej wiedzy, która pomoże Czytelnikom podejmować świadome decyzje i kształtować przyszłość przedsiębiorstw w zgodzie z najnowszymi trendami technologicznymi, ale nie bez słowa pozostaje też temat bezpieczeństwa w ciągle zmieniającym się świecie.

ISProfessional #7 do pobrania tutaj.

Michał Koch
Michał Koch
Dziennikarz i researcher. Tworzy teksty o najnowszych technologiach, 5G, cyberbezpieczeństwie i polskiej branży telekomunikacyjnej.

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Pieskie życie w telewizji, czyli o czym myśli Kameleon

Wyścig operatorów telewizyjnych trwa. Liczy się technologia, funkcjonalność, czyli sposoby konsumpcji treści, ilość i...

Narzędzia do obróbki kabli firmy Jonard w xbest.pl!

xbest.pl został dystrybutorem dużego, amerykańskiego producenta - firmy Jonard, który znany jest z wytwarzania...

Nie czekaj, dołącz do Lokalnych!

Wsparcie i łączenie sił przyświecają małym i średnim operatorom telekomunikacyjnym od dawna. Wspólne działania...

Gmail i nowy sposób odpowiadania na e-maile

Gmail wprowadza zmianę. Będzie to nowy sposób odpowiadania na e-maile. Dla fanów czatów, który...