TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

HBO GO reaguje na epidemię

HBO GO w związku z przedłużającą się kwarantanną postanowił wprowadzić kilka zmian. W ten sposób bierze przykład z konkurencji. Pod koniec marca Netflix na 30 dni obniżył szybkość transmisji strumieniowej. Kilka dni później podobną decyzję podjęły inne platformy, m.in. Facebook, YouTube czy Disney+.

Jak informuje w komunikacie HBO GO skontroluje prędkość i jakość streamingu. O ile obniżone zostaną usługi? Takich informacji platforma nie ujawnia.

– Ponieważ praca zdalna oraz edukacja domowa są w tym momencie priorytetem, systematycznie kontrolujemy przepustowość naszych łączy, aby nie obciążać sieci – czytamy w komunikacie na stronie internetowej HBO GO.

Pojawią się również opóźnienia i przerwy w emisji seriali. Jak wiadomo koronawirus wpłynął również negatywnie na produkcje filmowe i serialowe. Część nowych sezonów, odcinków i premier zostało odwołanych lub pojawi się z opóźnieniem.

Źródło: HBO GO

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Gmail i nowy sposób odpowiadania na e-maile

Gmail wprowadza zmianę. Będzie to nowy sposób odpowiadania na e-maile. Dla fanów czatów, który...

Programy CAD – projektuj bez ograniczeń z ZWCAD

ZWCAD 2024 to intuicyjne i kompleksowe oprogramowanie CAD, które umożliwia użytkownikom tworzenie precyzyjnych rysunków...

Nowość w Google Maps przydatna przy parkowaniu

W Google Maps kolejne nowe funkcje. Tym razem dotyczy to Android Auto, chociaż w...

Fundacja Lokalni została organizacją pożytku publicznego

W Krajowym Rejestrze Sądowym 21 listopada pojawił się wpis z informacją o nadaniu Fundacji...