GBN.pl z Publikonem

294

Kolejni mali operatorzy telekomunikacyjni doceniają rolę mediów społecznościowych w promocji swoich usług i decydują się na korzystanie z usługi Publikon. Jednym z nich jest GBN.pl.

GBN.pl ma siedzibę w Tychach i zajmuje się dostarczaniem internetu, telewizji cyfrowej oraz telefonii komórkowej i stacjonarnej osobom prywatnym, firmom, instytucjom, a także innym lokalnym operatorom internetowym. Oferuje przy tym stały (symetryczny lub asymetryczny), szybki i niezawodny dostęp do internetu w technologii światłowodowej GPON lub w technologii bezprzewodowej 5 GHz, w pełni cyfrową kablówkę 3Generacji Jambox HD oraz wysokiej jakości usługę telefonii komórkowej i stacjonarnej z niskimi kosztami połączeń.

Z oferty Publikona na swoim profilu Facebookowym firma korzysta już od kilku miesięcy.

Warto przypomnieć że Publikonowe posty nie tylko dobrze wyglądają i budują markę operatora, ale też przekazują użytkownikom praktyczne informacje. Promują także lokalność. W jednym z ostatnich czytamy:

Personalne i indywidualne podejście, dostępność, rozmowy z człowiekiem, a nie automatem i możliwość zobaczenia się na żywo – to kwestie, które do nas przemawiają. Z tego powodu warto wybierać LOKALNE firmy!

Z sygnałów płynących od operatorów wynika też, że koszt usługi Publikon postrzegany jest przez nich jako atrakcyjny.

Szczegółową ofertę Publikon sprawdzisz tutaj.

A to kolejna przykładowa grafika z posta: