Facebook wprowadza znikające wiadomości

65
Mark Zuckerberg, Founder & CEO of Facebook, at the press conference about the e-G8 forum during the 37th G8 summit in Deauville, France.

Facebook wprowadza znikające wiadomości do Messengera i Instagrama. Tryb Vanish Mode jest już dostępny u niektórych użytkowników.

W USA użytkownicy aplikacji Messenger mogą już korzystać z nowej funkcji Vanish Mode. Elementy tego rozwiązania są już dostępne na przykład w komunikatorze znajdującym się w aplikacji Instagram, gdzie możemy przesłać zdjęcia lub filmy, które przestają być dostępne po obejrzeniu tych multimediów.

Vanish Mode to kolejna zmiana ogłoszona przez Marka Zuckerberga. Szef Facebooka zapowiedział wtedy nową strategię polegającą na odejściu od newsów i publicznych postów bardziej w kierunku prywatnych wiadomości i grup.

Znikające wiadomości pojawią się w Messengerze i Instagramie jako odrębna opcja, którą można włączyć i wyłączyć w ustawieniach danego wątku czatu, pod warunkiem jednak, że jest to rozmowa jeden na jeden (funkcja Vanish Mode nie jest dostępna dla rozmów grupowych).

Znikające wiadomości będą opcją, na którą musi się zgodzić rozmówca osoby, która włączy Vanish Mode. Gdy tryb zostanie włączony, Messenger i Instagram poinformują rozmówcę o zrobieniu zrzutu ekranu czatu.

Źródło: Telepolis

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here