TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

EVIO rozwija usługę eOTT wraz z Zibra Technologies

We wrześniu EVIO Polska i Zibra Technologies rozpoczęły współpracę w zakresie rozwoju i sprzedaży interaktywnej platformy w technologii HbbTV. Produkt będzie dostępny zarówno dla operatorów kablowych, jak i ISP.

Nawiązana współpraca jest konsekwencją wdrażanej na przestrzeni ostatniego roku strategii EVIO mającej m.in. na celu zaproponowanie abonentom dodatkowego kontentu w postaci materiałów VOD oraz interaktywnych rozwiązań w technologii HbbTV. Platforma opracowana przez Zibra Technologies będzie kolejnym, obok „Twojego TiViKa”, komponentem usługi eOTT oferowanej przez EVIO.
a60fb92304f5cc19962fa442e6760fe279026cfa!17159360
Platforma Zibra Planet jest aktualnie jedynym rozwiązaniem działającym zarówno w sieciach kablowych na odbiornikach TV wspierających HbbTV, jak również na dekoderach STB IPTV. Zibra wspólnie z EVIO, świadczą usługi tworzenia i licencjonowania aplikacji interaktywnych oraz wdrożonych rozwiązań w technologii HbbTV w zakresie agregowania i analizy statystyk (modułu panelu statystycznego) i reklamy (moduł reklamowy). Obie firmy posiadają także kompetencje w zakresie uruchamiania i dostarczania sygnalizacji HbbTV u nadawców telewizyjnych i w sieciach TVK.
c0ff7e8a6598692ed1da00d4dc94c5a7dba0a57e!17159360
„Cieszymy się bardzo z rozpoczęcia współpracy z EVIO. Mamy nadzieję, że będzie ona inspirująca dla obu stron i będzie impulsem do dalszego rozwoju firm. Dzięki niej nasi klienci będą mogli korzystać z coraz większej gamy usług i zaawansowanych rozwiązań technologicznych” – powiedział Marcin Wiśniewski, członek zarządu Zibra Technologies.

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Narzędzia do obróbki kabli firmy Jonard w xbest.pl!

xbest.pl został dystrybutorem dużego, amerykańskiego producenta - firmy Jonard, który znany jest z wytwarzania...

Nie czekaj, dołącz do Lokalnych!

Wsparcie i łączenie sił przyświecają małym i średnim operatorom telekomunikacyjnym od dawna. Wspólne działania...

Gmail i nowy sposób odpowiadania na e-maile

Gmail wprowadza zmianę. Będzie to nowy sposób odpowiadania na e-maile. Dla fanów czatów, który...

Programy CAD – projektuj bez ograniczeń z ZWCAD

ZWCAD 2024 to intuicyjne i kompleksowe oprogramowanie CAD, które umożliwia użytkownikom tworzenie precyzyjnych rysunków...