TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

EVIO Polska – Złoty Sponsor XIV Konferencji KIKE

Konferencja KIKE jest spotkaniem branżowym dedykowanym lokalnym operatorom telekomunikacyjnym, dostawcom Internetu oraz usług telewizji cyfrowej. Wydarzenie odbędzie się w dniach 21-22 maja 2014 r. w Hotelu OSSA Congress & SPA. Podczas konferencji EVIO Polska zaprezentuje po raz pierwszy nową usługę eTV.

Celem konferencji KIKE jest integracja środowiska przedsiębiorców telekomunikacyjnych, operatorów usług kablowych i ISP. W programie spotkania przewidziano m.in. tematy dotyczące budowy sieci szerokopasmowych, od biznesplanu i finansowania po wybór technologii i procesu budowlanego, jak również kwestie związane z umowami zawieranymi przy budowie sieci telekomunikacyjnych oraz aspekty wdrażania własnych usług telewizji cyfrowej.
Dla uczestników konferencji, EVIO przygotowało premierową prezentację innowacyjnej usługi eTV, która wedle zapowiedzi zrEVIOlucjonizuje rynek TV, nie tylko wśród operatorów ISP.
Mariusz Filipiak, prezes EVIO Polska: „Nasze usługi wynajmu dekoderów i ogólnodostępna sieć eCDN stworzyły już operatorom lokalnych sieci kablowych realną możliwość poszerzenia funkcjonalności usług, zwiększenia przychodu i konkurowania z liderami rynku. Tym razem chcemy zaprezentować usługę, która umożliwi operatorom uruchomienie usług TV bez kosztownych inwestycji oraz pozwoli efektywnie budować wartość własnej sieci. Opowiemy o niej w pierwszym dniu konferencji. Serdecznie zapraszam na nasz panel wszystkich przedsiębiorczych operatorów kablowych i ISP, dużych, małych i średnich.”
Szczegóły dostępne są na www.konferencje.kike.pl

EVIO Polska – Informacja prasowa

www.evio.pl

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Narzędzia do obróbki kabli firmy Jonard w xbest.pl!

xbest.pl został dystrybutorem dużego, amerykańskiego producenta - firmy Jonard, który znany jest z wytwarzania...

Nie czekaj, dołącz do Lokalnych!

Wsparcie i łączenie sił przyświecają małym i średnim operatorom telekomunikacyjnym od dawna. Wspólne działania...

Gmail i nowy sposób odpowiadania na e-maile

Gmail wprowadza zmianę. Będzie to nowy sposób odpowiadania na e-maile. Dla fanów czatów, który...

Programy CAD – projektuj bez ograniczeń z ZWCAD

ZWCAD 2024 to intuicyjne i kompleksowe oprogramowanie CAD, które umożliwia użytkownikom tworzenie precyzyjnych rysunków...