TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

EURO 2024. Gdzie oglądać mecze online?

Reprezentacja Polski zwyciężyła z Walią i w ten sposób awansowała do mistrzostw Europy. Już w weekend będzie można obejrzeć pierwsze mecze. Wszystkie będą transmitowane w Telewizji Polskiej, także pierwszy mecz naszej reprezentacji. Poznaj plan transmisji Euro 2024 w TV, online, aplikacji i HbbTV i dowiedz się, gdzie można je oglądać.

Polska reprezentacja po raz piąty będzie występować w mistrzostwach Europy w piłce nożnej. Euro 2024 odbędzie się w Niemczech od 14 czerwca do 14 lipca. W tym czasie zostanie rozegranych 51 meczów i wszystkie będą transmitowane w Telewizji Polskiej, ale można je będzie oglądać także w internecie.

Pierwszy mecz  rozegrają Niemcy i Szkoci 14 czerwca w Monachium. Finał odbędzie się 14 lipca w Berlinie.

Pierwszy mecz, jakie rozegra polska reprezentacja, będzie miał miejsce już w niedzielę, 16 czerwca o godzinie 15.

Harmonogram najbliższych rozgrywek

Piątek, 14 czerwca 2024

Grupa A: Niemcy – Szkocja (21:00, Monachium)

Sobota, 15 czerwca 2024

Grupa A: Węgry – Szwajcaria (15:00, Kolonia)

Grupa B: Hiszpania – Chorwacja (18:00, Berlin)

Grupa B: Włochy – Albania (21:00, Dortmund)

Niedziela, 16 czerwca 2024

Grupa D: Polska – Holandia (15:00, Hamburg)

Grupa C: Słowenia – Dania (18:00, Stuttgart)

Grupa C: Serbia – Anglia (21:00, Gelsenkirchen)

Gdzie oglądać mecze?

Wszystkie mecze Euro 2024 na żywo w tv będzie można oglądać na kanale TVP Sport. Najciekawsze spotkania pojawią się również na kanałach TVP 1 i TVP 2. Wszystkie mecze Mistrzostw Europy 2024 live obejrzeć całkowicie za darmo w telewizji, ale również w internecie.

Mecze będą prezentowane w internecie, na stronie Sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport, smart tv i HbbTV. Oprócz samych spotkań piłkarskich będą tam również programy związane z mistrzostwami Europy.

Euro 2024 online czyli w internecie

Jeśli ktoś chce obejrzeć transmisje live stream z meczów Euro 2024 poprzez przeglądarkę internetową może to zrobić dzięki stronie Sport.tvp.pl. To tam dostępne będą online mecze, do których transmisji prawa ma TVP, co oznacza wszystkie mecze z rozpoczynających się mistrzostw.

Mecze dostępne będą też w aplikacji mobilnej Telewizji Polskiej. To rozwiązanie dla tych, którzy chcą oglądać rozgrywki na smartfonach czy tabletach. Przed pierwszymi rozgrywkami dobrze jest aplikację zainstalować, by potem nie było nieprzyjemnych niespodzianek.

Źródło: sport.tvp.pl

Klaudia Wojciechowska
Klaudia Wojciechowska
Redaktorka ISPortal i ISProfessional. Dziennikarka telewizji lokalnego operatora telekomunikacyjnego Ret-Sat1. Absolwentka kulturoznawstwa na Uniwersytecie Łódzkim ze specjalizacją filmoznawstwo i nowe media.

przeczytaj najnowszy numer isporfessional

Najnowsze