Dynamiczny widok Microsoft Teams pojawi się już niebawem.

57
Anna Shvets-pexels

W Microsoft Teams ciągle pojawiają się nowe funkcje. Mają one usprawnić korzystanie z aplikacji. Kolejny udogodnieniem ma być dynamiczny widok. Pozwoli to udostępniać innym uczestnikom zawartość w trakcie spotkań.

Aplikacja Microsoft Teams bardzo zyskała na popularności w ubiegłym roku. Jedną z głównych przyczyn był lockdown i przeniesienie wielu spotkań – także biznesowych czy edukacyjnych – do sieci. Jednak firma nie odpuściła sobie starań o uatrakcyjnienie produktu i wciąż platforma wzbogacana jest o nowe funkcje.

Zapowiadany dynamiczny widok przyda się w chwili organizowania spotkań. Dzięki niemu będzie można wyświetlać zawartość obok uczestników. Będzie to mógł być zarówno pokaz slajdów jak i prezentacja wideo. Zastąpi on widok z miniaturkami, które obecnie wyświetlane są przy udostępnianiu treści, co poprawi przejrzystość wyświetleń.
Dodatkowo lepiej wyeksponowani będą aktywni uczestnicy spotkania, osoby mówiące w danym momencie. To z kolei wpływa na komunikację między uczestnikami spotkania. W nowym widoku będzie też możliwość przypinania uczestników spotkania.

Harmonogram Microsoft Teams zakłada, że dynamiczny widok zostanie wprowadzony już w marcu tego roku. Również w marcu mają zostać wprowadzone nagrania rejestrowane w aplikacji. Będą one trafiać do OneDrive for Business i Sharepointa.

Źródło: https://www.komputerswiat.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here