TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Do końca czerwca koszulka zjazdowa gratis dla zarejestrowanych!

Trwa sprzedaż wejściówek na ogólnopolski Zjazd MiŚOT w Toruniu. Uczestnicy, którzy zarejestrują się do końca czerwca, otrzymają najlepszą cenę za bilet (operatorzy  – 699 zł, pozostali – 1999 zł) oraz mogą liczyć na darmową zjazdową koszulkę.

Od lipca będzie drożej, choć i tak ceny wejściówek w porównaniu z innymi branżowymi konferencjami pozostaną atrakcyjne. Jednak za pamiątkowy t-shirt trzeba będzie już zapłacić.

– Jesteśmy pod wrażeniem zainteresowania uczestników po otwarciu sprzedaży. Po kilku dniach mamy już bardzo dobrą frekwencję, której mogliby pozazdrościć organizatorzy wielu imprez. Dobre opinie o poprzednich zjazdach zachęciły operatorów do szybkich zakupów, za co dziękujemy i jesteśmy z tego dumni – informuje Krzysztof Fujarski, prezes spółki Projekt MdM z Grupy MiŚOT, która operacyjnie organizuje wydarzenie.  

Do końca czerwca zostało jeszcze kilka dni, ale nie warto zwlekać, gdyż szybka rezerwacja jest nie tylko gwarancją najlepszych cen i upominków od organizatorów, ale również pozwala na rezerwację miejsc w hotelu na preferencyjnych warunkach.

Jesienny Zjazd MiŚOT odbędzie się w hotelu Copernicus, położonym w historycznym centrum Torunia, tuż nad brzegiem Wisły. Organizatorzy gwarantują trzy dni merytoryki. Wydarzenie rozpocznie się 6 listopada o godz. 13.00 blokiem szkoleniowym. Później operatorzy zostaną zaproszeni na branżowy Hyde Park, a dzień zakończą Before Party. 7 listopada zjazdowiczów czekają wykłady i debaty w trzech salach oraz wieczorna antyGala. 8 listopada od rana wszyscy wrócą na część merytoryczną w trzech salach.

– Nasze zjazdy są czasem spotkań, wymiany doświadczeń i rozmów branżowych. Przez trzy dni zapraszamy do Meliny, czyli kultowego miejsca spotkań operatorów. Jednak jak zwykle najwięcej będzie się działo w salach wykładowych. Szczegółowa agenda pojawi się pod koniec wakacji. Wcześniej będziemy informować o jej poszczególnych punktach – mówi Krzysztof Fujarski.  

Rejestracja: https://misot.pl/zjazdy/

Paweł Gniadek
Paweł Gniadek
Doświadczony ekspert w obszarze komunikacji, z ponad 25-letnim stażem, ma w dorobku pracę w mediach, agencjach public relations, jak również spółkach, także dużych - giełdowych. Wraz ze współpracownikami tworzył efektywne struktury komunikacyjne i promocyjne, przygotował i nadzorował w obszarze komunikacji i promocji wiele skutecznych projektów (np. IPO, duże przejęcia, sprzedaż, konsolidacja) i kampanii, nadzorował i prowadził ambitne i bardzo efektywne projekty sponsoringowe, opracował regulacje z obszaru promocji – strategie public relations, strategie marki, strategie CSR, zasady sponsoringu, zasady promocji – a przede wszystkim skutecznie je wdrażał. W dorobku ma (wraz z zespołami) liczne nagrody i wyróżnienia, w tym m.in. wiele nagród za najlepszy raport roczny, a także przyznawane przez Gazetę Giełdy „Parkiet” dwie pierwsze nagrody za najlepsze relacje inwestorskie w latach 2014 i 2015. W 2012 roku otrzymał tytuł „Człowiek PR-u 2012” przyznawany przez branżowy miesięcznik Brief.

przeczytaj najnowszy numer isporfessional

Najnowsze