Diamenty z woj. śląskiego rozdane – Stowarzyszenie e-Południe wśród nagrodzonych

 
Doroczna Gala rozdania nagród w rankingu Diamenty Forbesa 2018 odbyła się 18 kwietnia  w Katowicach w Hotelu Monopol.  W tym roku w regionie uhonorowano 148 laureatów. 
W jedenastej edycji Diamentów redakcja miesięcznika „Forbes” we współpracy z firmą Bisnode Polska opracowała zestawienie najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw w naszym kraju. Analitycy i eksperci wyceniali firmy, stosując metodę szwajcarską. Łączy ona metodę majątkową i dochodową (więcej na ten temat można przeczytać tutaj).
Ta inicjatywa dodatkowo pobudza przedsiębiorczość, a dla ludzi sukcesu jest okazją, aby się poznać. W tym przypadku to sukces całego środowiska polskich Małych i Średnich Operatorów Telekomunikacyjnych (MiŚOT) – unikatowego zjawiska w Europie. Unikatowe jest również to, że e-Południe jest pierwszym stowarzyszeniem w gronie laureatów. 
Jak się okazuje, e-Południe nie po raz pierwszy tworzy historię i zmienia polski rynek telekomunikacyjny. Całe środowisko Małych i Średnich Operatorów Telekomunikacyjnych (MiŚOT) nie ma się czego wstydzić. Należy do nich ponad 30% rynku telekomunikacyjnego, utworzyli KIKE – izbę gospodarczą, która aktywnie reprezentuje MiŚOT przed administracją publiczną. Wreszcie wspólne projekty realizowane z Inet Group i KIKE pokazują, że opłaca się współpracować na wszystkich możliwych płaszczyznach.
Taki sukces świadczy o jednym – e-Południe przyczyniło się do niego własną pracą, wynik świadczy o ciągłym rozwoju, a także sile środowiska Małych i Średnich Operatorów Telekomunikacyjnych. Umieszczenie w prestiżowym zestawieniu jest szansą na promocję nie tylko firmy, ale całego środowiska MiŚOT, na rzecz którego Stowarzyszenia działa. A dla samego e-Południa jest potwierdzeniem wiarygodności wśród partnerów biznesowych.