TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Diamenty z woj. śląskiego rozdane – Stowarzyszenie e-Południe wśród nagrodzonych

 
Doroczna Gala rozdania nagród w rankingu Diamenty Forbesa 2018 odbyła się 18 kwietnia  w Katowicach w Hotelu Monopol.  W tym roku w regionie uhonorowano 148 laureatów. 
W jedenastej edycji Diamentów redakcja miesięcznika „Forbes” we współpracy z firmą Bisnode Polska opracowała zestawienie najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw w naszym kraju. Analitycy i eksperci wyceniali firmy, stosując metodę szwajcarską. Łączy ona metodę majątkową i dochodową (więcej na ten temat można przeczytać tutaj).
Ta inicjatywa dodatkowo pobudza przedsiębiorczość, a dla ludzi sukcesu jest okazją, aby się poznać. W tym przypadku to sukces całego środowiska polskich Małych i Średnich Operatorów Telekomunikacyjnych (MiŚOT) – unikatowego zjawiska w Europie. Unikatowe jest również to, że e-Południe jest pierwszym stowarzyszeniem w gronie laureatów. 
Jak się okazuje, e-Południe nie po raz pierwszy tworzy historię i zmienia polski rynek telekomunikacyjny. Całe środowisko Małych i Średnich Operatorów Telekomunikacyjnych (MiŚOT) nie ma się czego wstydzić. Należy do nich ponad 30% rynku telekomunikacyjnego, utworzyli KIKE – izbę gospodarczą, która aktywnie reprezentuje MiŚOT przed administracją publiczną. Wreszcie wspólne projekty realizowane z Inet Group i KIKE pokazują, że opłaca się współpracować na wszystkich możliwych płaszczyznach.
Taki sukces świadczy o jednym – e-Południe przyczyniło się do niego własną pracą, wynik świadczy o ciągłym rozwoju, a także sile środowiska Małych i Średnich Operatorów Telekomunikacyjnych. Umieszczenie w prestiżowym zestawieniu jest szansą na promocję nie tylko firmy, ale całego środowiska MiŚOT, na rzecz którego Stowarzyszenia działa. A dla samego e-Południa jest potwierdzeniem wiarygodności wśród partnerów biznesowych.

Michal.Koch
Michal.Koch
Dziennikarz i researcher. Tworzy teksty o najnowszych technologiach, 5G, cyberbezpieczeństwie i polskiej branży telekomunikacyjnej.

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Nowy, uniwersalny kabel kanalizacyjny w xbest.pl

OPTIX Saver LSZH ZW-NOTKtsdDb UNMC301 to zewnętrzno-wewnętrzny kabel, będący uzupełnieniem rodziny wielotubowych, magistralnych światłowodów...

Czy Apple na Let Unfastened zaprezentuje funkcję edycji zdjęć opartą na AI?

Apple ma pracować nad funkcją edycji zdjęć, która wykorzystuje sztuczną inteligencję. Możliwe, że zaprezentuje...

Centrum Przetwarzania Danych Grupy MiŚOT – stan prac

Mijają dwa lata od rozpoczęcia budowy nowoczesnego Centrum Przetwarzania Danych Grupy MiŚOT. Powstaje ono...

mObywatel 2.0 także dla przedsiębiorców

Prowadzenie małej firmy to wielkie wyzwanie. Dotyczy to jednoosobowej działalności gospodarczej, ale też trochę...