Data Center, Cloud, Aplikacje i jak to wszystko sprzedać – kolejna edycja infraXstructure już w kwietniu

W tym roku w Warszawie odbędzie się kolejna, druga edycja infraXstructure – pierwszej polskiej konferencji poświęconej tematyce Data Center i Cloud, organizowanej wyłącznie przez niezależnych specjalistów. Po raz kolejny inżynierowie IT spotkają się, by podzielić się swoją ogromną, profesjonalną wiedzą, praktycznymi radami i innowacyjnymi rozwiązaniami.
Niezależni profesjonaliści z branży Data Center w jednym miejscu
Nadchodząca edycja infraXstructure odbędzie się 20 kwietnia w Warszawie i ponownie zgromadzi rzeszę specjalistów zajmujących się technologiami Cloud i Data Center. Pierwsza, premierowa edycja wydarzenia przyciągnęła niemal 150 profesjonalistów – dyrektorów, managerów, administratorów, inżynierów i architektów. To jedyna taka konferencja w Polsce – wysoce techniczna i biznesowa jednocześnie, gdzie najbardziej aktualne, najistotniejsze zagadnienia z branży omawiane są przez niezależnych, doświadczonych ekspertów.
17521473301_e11355533e_o
Kto wystąpi na scenie?
Siła infraXstructure to przede wszystkim zaawansowane, praktyczne i najbardziej istotne tematy. Podczas kolejnej edycji konferencji nie zabraknie dyskusji o nowych rozwiązaniach z perspektywy użytkowników, ich wrażeń i opinii.
Na infraXstructure 2016 pojawi się między innymi Kamil Stawiarski – niekwestionowany ekspert Oracle, który jako jedyny w Polsce otrzymał nagrodę Oracle ACE. Swoją wiedzę zaprezentuje także Mirosław Burnejko, specjalizujący się w architekturze Azure. Jarosław Zieliński wraz z Sławomirem Stankiem porównają dwie technologie wirtualizacji – VMware vs. Hyper-V. Doświadczeniem podzielą się również: Mirosław Dąbrowski, niezależny Agile Coach z wieloletnim doświadczeniem w branży IT, Paweł Serwan – ekspert w zakresie rozwiązań opartych na Microsoft i Citrix oraz Maciej Lelusz – założyciel Inleo, niezależnej, technologicznej firmy consultingowej.
Pełna agenda dostępna jest już na stronie konferencji.
16899148934_9038bb53f5_o
Skorzystaj z doświadczenia ekspertów ze zniżką dla naszych czytelników
Czerpanie z profesjonalnej wiedzy prelegentów, szansa na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych i poznanie innych specjalistów z branży to tylko część korzyści, które niesie ze sobą uczestnictwo w infraXstructure. Właśnie dlatego warto się zarejestrować i zapewnić sobie miejsce na tym niezwykłym wydarzeniu. Specjalnie dla czytelników tech.interia.pl mamy kod zniżkowy na 15%. Wystarczy, że przy zakupie biletów wpiszecie IXS_interia – wejściówki do nabycia tutaj.
Za organizację konferencji odpowiada firma  PROIDEA, a Inleo dba o jak najwyższy poziom merytoryczny tego spotkania.