TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Data Center, Cloud, Aplikacje i jak to wszystko sprzedać – kolejna edycja infraXstructure już w kwietniu

W tym roku w Warszawie odbędzie się kolejna, druga edycja infraXstructure – pierwszej polskiej konferencji poświęconej tematyce Data Center i Cloud, organizowanej wyłącznie przez niezależnych specjalistów. Po raz kolejny inżynierowie IT spotkają się, by podzielić się swoją ogromną, profesjonalną wiedzą, praktycznymi radami i innowacyjnymi rozwiązaniami.
Niezależni profesjonaliści z branży Data Center w jednym miejscu
Nadchodząca edycja infraXstructure odbędzie się 20 kwietnia w Warszawie i ponownie zgromadzi rzeszę specjalistów zajmujących się technologiami Cloud i Data Center. Pierwsza, premierowa edycja wydarzenia przyciągnęła niemal 150 profesjonalistów – dyrektorów, managerów, administratorów, inżynierów i architektów. To jedyna taka konferencja w Polsce – wysoce techniczna i biznesowa jednocześnie, gdzie najbardziej aktualne, najistotniejsze zagadnienia z branży omawiane są przez niezależnych, doświadczonych ekspertów.
17521473301_e11355533e_o
Kto wystąpi na scenie?
Siła infraXstructure to przede wszystkim zaawansowane, praktyczne i najbardziej istotne tematy. Podczas kolejnej edycji konferencji nie zabraknie dyskusji o nowych rozwiązaniach z perspektywy użytkowników, ich wrażeń i opinii.
Na infraXstructure 2016 pojawi się między innymi Kamil Stawiarski – niekwestionowany ekspert Oracle, który jako jedyny w Polsce otrzymał nagrodę Oracle ACE. Swoją wiedzę zaprezentuje także Mirosław Burnejko, specjalizujący się w architekturze Azure. Jarosław Zieliński wraz z Sławomirem Stankiem porównają dwie technologie wirtualizacji – VMware vs. Hyper-V. Doświadczeniem podzielą się również: Mirosław Dąbrowski, niezależny Agile Coach z wieloletnim doświadczeniem w branży IT, Paweł Serwan – ekspert w zakresie rozwiązań opartych na Microsoft i Citrix oraz Maciej Lelusz – założyciel Inleo, niezależnej, technologicznej firmy consultingowej.
Pełna agenda dostępna jest już na stronie konferencji.
16899148934_9038bb53f5_o
Skorzystaj z doświadczenia ekspertów ze zniżką dla naszych czytelników
Czerpanie z profesjonalnej wiedzy prelegentów, szansa na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych i poznanie innych specjalistów z branży to tylko część korzyści, które niesie ze sobą uczestnictwo w infraXstructure. Właśnie dlatego warto się zarejestrować i zapewnić sobie miejsce na tym niezwykłym wydarzeniu. Specjalnie dla czytelników tech.interia.pl mamy kod zniżkowy na 15%. Wystarczy, że przy zakupie biletów wpiszecie IXS_interia – wejściówki do nabycia tutaj.
Za organizację konferencji odpowiada firma  PROIDEA, a Inleo dba o jak najwyższy poziom merytoryczny tego spotkania.

Michal.Koch
Michal.Koch
Dziennikarz i researcher. Tworzy teksty o najnowszych technologiach, 5G, cyberbezpieczeństwie i polskiej branży telekomunikacyjnej.

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Centrum Przetwarzania Danych Grupy MiŚOT – stan prac

Mijają dwa lata od rozpoczęcia budowy nowoczesnego Centrum Przetwarzania Danych Grupy MiŚOT. Powstaje ono...

mObywatel 2.0 także dla przedsiębiorców

Prowadzenie małej firmy to wielkie wyzwanie. Dotyczy to jednoosobowej działalności gospodarczej, ale też trochę...

EPIX – bieżące zmiany w punkcie wymiany

Gdyby nie EPIX, rynek telekomunikacyjny w Polsce wyglądałby dziś inaczej. To właśnie dzięki trzem...

Pieskie życie w telewizji, czyli o czym myśli Kameleon

Wyścig operatorów telewizyjnych trwa. Liczy się technologia, funkcjonalność, czyli sposoby konsumpcji treści, ilość i...