Danar dołączył do Publikona

245

Kolejne MiŚOT-y doceniają rolę mediów społecznościowych w promocji swoich usług i decydują się na korzystanie z usługi Publikon. Jedną z nich jest spółka Danar Wojtysiak działająca także pod marką nortis.

Danar Wojtysiak spółka jawna jest operatorem internetu w powiatach Kwidzyn, Sztum, Iława. Oferuje szybki internet (do 1000 Mb/s), telewizję, usługi telefoniczne, a także instalacje fotowoltaiczne oraz pompy ciepła. Motto firmy brzmi: działamy lokalnie na światowym poziomie!

Firma była też jednym z finalistów konkursu TeleOdpowiedzialni w 2020 roku.

Z oferty Publikona na swoim profilu Facebookowym firma korzysta już od kilku miesięcy.

– Główną korzyścią płynącą z Publikonu jest święty spokój – mówi Artur Wojtysiak, właściciel firmy Danar. – Przy znikomej ilości czasu jaki posiadamy do dyspozycji i nawale różnych obowiązków brak konieczności zajmowania się promocją w mediach społecznościowych jest dla nas wybawieniem. Poza tym doceniam profesjonalizm treści i wykonania postów. Te reklamy są stworzone na miarę naszych potrzeb.

Warto podkreślić, że Publikonowe posty nie tylko dobrze wyglądają i budują markę operatora, ale też przekazują użytkownikom praktyczne informacje i informują o nowościach filmowych kanałów znajdujących się w ofercie operatora. Regularnie przedstawiają też korzyści wynikające z wyboru lokalnych operatorów telekomunikacyjnych.

Z sygnałów płynących od operatorów wynika też, że koszt usługi postrzegany jest jako atrakcyjny.

– Do tej pory szukaliśmy klientów głównie za pomocą ulotek, banerów, reklam w lokalnych gazetach i radio, duże znaczenia miała praca handlowców i reklama szeptana – wymienia Artur Wojtysiak. – Wspieraliśmy także działalność na rzecz społeczności lokalnych, na przykład w postaci organizacji charytatywnych zbiórek pieniędzy, organizacji i sponsoringu wydarzeń sportowych. Publikon dopełnia tych działań.

Szczegółową ofertę Publikon sprawdzisz tutaj.

A to przykładowa grafika z posta: