ChatGPT w aplikacji mobilnej

Babrzo popularny ChatGPT został niedawno aplikacją mobilną. Na razie OpenAI udostępnił ją jedynie w ograniczonym zakresie i obszarze, ale wkrótce ma swoim zasięgiem i możliwościami ogarnąć większy obszar.

Aplikacja mobilna ChatGPT już jest

Aplikacja mobilna ChatGPT oferowana przez OpenAI jest bezpłatna i można z niej korzystać na wielu urządzeniach dzięki systemowi synchronizacji. Wyposażona została w system rozpoznawania mowy. OpenAI zapewnia, że oferuje ona:
– natychmiastowe i dokładne odpowiedzi bez konieczności przeszukiwania wielu wyników czy oglądania reklam,
– porady dostosowane do poszukiwań bez tworzenia bardzo precyzyjnych zapytań,
– coraz lepsze informacje dzięki opiniom na temat pomysłów, podsumowaniu notatek i pomocy technicznej w temacie,
– możliwości nauki chociażby języków.

Użytkownicy aplikacji mobilnej ChatGPT będą mieli takie same możliwości jak korzystający z abonamentów ChatGPT Plus. Skorzystają m.in. z GPT-4 oraz będą dostawać wcześniejszy dostęp do nowych funkcji i krótsze czasy odpowiedzi.

Aplikacja mobilna ChatGPT – jak ją zainstalować?

W celu zainstalowania aplikacji mobilnej ChatGPT właściciele iPhone’a czy korzystający z VPN mogą pobrać ją już z App Store. Następnie zainstalować jak każdą inną aplikację.

Open AI informuje, że to początek wdrażania aplikacji mobilnej ChatGPT, dlatego na razie obejmuje obszarem Stany Zjednoczone i system iOS. Niebawem aplikacja dostępna będzie w innych krajach oraz na systemie Android.

Źródło: OpenAI, benchmark.pl