TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Certyfikat Prezesa UKE 2015!

Nie przegap szansy! UKE przypomina: tylko do 30 września możesz złożyć wniosek, by wziąć udział w Programie Certyfikat Prezesa UKE w trzech kategoriach: Bezpieczny Internet, Senior i Porównywarka Ofert.

Do Programu Certyfikat Prezesa UKE mogą przystąpić wszystkie podmioty, które spełniają określone przez Prezesa UKE warunki dla danej kategorii Programu. Proces składania wniosków oraz warunki uczestnictwa zostały szczegółowo określone w załączonych regulaminach dla każdej kategorii.
Wnioski można składać do 30 września każdego roku poprzedzającego rok, na który ma być przyznany certyfikat (np. aby uzyskać certyfikat na rok 2015 wniosek należy złożyć do 30 września 2014 r.). Wniosek zostanie rozpatrzony najpóźniej w ciągu 90 dni od dnia jego złożenia. Po pozytywnej weryfikacji wniosku, Wnioskodawca zostanie niezwłocznie o tym poinformowany i zaproszony na uroczyste wręczenie Certyfikatu przez Prezesa UKE.
Certyfikat nadawany jest na okres danego roku kalendarzowego. Certyfikat może być przedłużony na następny rok. W tym celu zainteresowany podmiot powinien złożyć ponownie wniosek w terminie do 30 września roku poprzedzającego rok, na który ma być przedłużony certyfikat, wraz z kompletem wymaganej dokumentacji, oraz sprawozdaniem ze swoich działań związanych z danym Certyfikatem za rok ubiegły.
 
Załączniki:
Regulamin Certyfikat Prezesa UKE kategoria Porównywarka Ofert
Wzór zgłoszenia – kategoria Porownywarka Ofert
Regulamin Certyfikat Prezesa UKE kategoria Senior
Wzór zgłoszenia – kategoria Senior
Regulamin Bezpieczny InternetWzór zgłoszenia – kategoria Bezpieczny InternetRegulamin-Certyfikat-Prezesa-UKE-kategoria-Porównywarka-Ofert
Źródło:UKE
Zdjęcie: dobreprogramy.pl

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Gmail i nowy sposób odpowiadania na e-maile

Gmail wprowadza zmianę. Będzie to nowy sposób odpowiadania na e-maile. Dla fanów czatów, który...

Programy CAD – projektuj bez ograniczeń z ZWCAD

ZWCAD 2024 to intuicyjne i kompleksowe oprogramowanie CAD, które umożliwia użytkownikom tworzenie precyzyjnych rysunków...

Nowość w Google Maps przydatna przy parkowaniu

W Google Maps kolejne nowe funkcje. Tym razem dotyczy to Android Auto, chociaż w...

Fundacja Lokalni została organizacją pożytku publicznego

W Krajowym Rejestrze Sądowym 21 listopada pojawił się wpis z informacją o nadaniu Fundacji...