TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Brat MiŚ zaprasza na Zjazd

Klaster Dzikiego Wschodu to kraina, do której zaproszeni zostaną uczestnicy wiosennego ogólnopolskiego Zjazdu MiŚOT, odbywającego się w Janowie Podlaskim w dniach 10-12 kwietnia br. Swoją obecność na tym wydarzeniu potwierdzili ważni przedstawiciele branży między innymi: Brat MiŚ, Cyfrowy Łoś, Internetowa Sarna, a nawet Telewizyjny Kameleon. Przybliżamy sylwetki tych zasłużonych dla branży postaci.

Mali i średni operatorzy telekomunikacyjni, rejestrują się obecnie na zjazd ze względu na atrakcyjną cenę wejściówek obowiązującą do końca lutego. Ci, którzy się jeszcze zastanawiali, zapewne się zdecydują, dowiadując się o możliwości celebrowania branżowych spotkań w gronie tak zacnych przedstawicieli Klastra Dzikiego Wschodu.

Swoją obecność potwierdził Brat MiŚ, który jak wiadomo jest naczelnym tego stada. Całe dnie spędza na łączeniu oraz wprowadzaniu innowacji przydatnych wszystkim pozostałym przedstawicielom Klastra. W odróżnieniu od innych misiów jest nadaktywny przez cały rok, bez przerw na zimowy, czy jakikolwiek inny sen. Brat MiŚ przyjął patronat honorowy nad konkursem dla MiŚOT-ów uczestniczących w zjeździe (więcej na ten temat w następnym wydaniu PING-a).

Internetowa Sarna, to kolejna postać, która zaszczyci nas swoją obecnością. Jak wiadomo  gwiazda ta jest wyjątkowo pięknie umaszczona, posiada nieprawdopodobnie długie nogi i wielkie oczy, które eksponuje na wielu fotografiach publikowanych na Instagramie. Jej obecność jest czymś niebywale wyjątkowym, bo jak wiadomo, życie prowadzi w Social Mediach, znajdując stado sobie podobnych osobników. Uważajcie, bo jest płochliwa i łatwo ją urazić. Komplementujcie wprost. Zawsze też można ją obłaskawić, stosując metodę nagradzania lajkami.

Wagę wydarzenia podkreśla obecność Cyfrowego Łosia – przedstawiciela gatunku graczy, którego trudno odciągnąć od komputera. Najważniejszy dla niego jest niski ping. Większość roku zimuje w swoim fotelu, oddając się ulubionym czynnościom (czyli graniu). Żeruje nocą, opierając swoją dietę na chipsach i pizzy, okazjonalnie wychodzi ze swojej nory do pobliskiej Żabki po hot-doga. Łatwy do rozpoznania przez gadżeciarskie słuchawki nauszne, które świecą kolorowo podczas finałów e-sportowych zawodów.

Obecny na zjeździe będzie również Telewizyjny Kameleon, który jest wschodzącą, choć już bardzo jaśniejąca gwiazdą, znaną w całym środowisku. Unikatowy i cenny na skalę całego kraju. Tam gdzie jest obecny wpływa kojąco i pozytywnie na lokalne środowisko. Dzięki funkcjom zmiany kolorów, pakietów, programów pożądany w każdym ekosystemie. Zapowiada, że niejednym zaskoczy.

Opisani Przedstawiciele Klastra Dzikiego Wschodu, to nie wszystkie gwiazdy, jakie zapowiedziały udział w tym wydarzeniu. Będziemy sukcesywnie przedstawiać sylwetki kolejnych znanych uczestników.

Ogólnopolski Zjazd MiŚOT w Janowie Podlaskim zostanie dodatkowo uświetniony Ilustrowanym Atlasem Przedstawicieli Klastra Dzikiego Wschodu, który to zawierać będzie opis sylwetek wybitnych osobistości tego regionu.

Jeśli jeszcze nie masz wejściówki, przypominamy: do końca lutego obowiązuje niższa cena. Nie warto jednak czekać, bo miejsc może zabraknąć. Zarejestruj się tutaj: janow.misot.pl/rejestracja

Aleksandra Czerech
Aleksandra Czerech
Marketerka z krwi i kości, która od ponad dziesięciu lat wspiera małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych w budowaniu strategii, przewagi konkurencyjnej oraz komunikacji z klientem. W Grupie MiŚOT zajmuje się wsparciem realizowanych projektów w obszarze marketingu.

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Gmail i nowy sposób odpowiadania na e-maile

Gmail wprowadza zmianę. Będzie to nowy sposób odpowiadania na e-maile. Dla fanów czatów, który...

Programy CAD – projektuj bez ograniczeń z ZWCAD

ZWCAD 2024 to intuicyjne i kompleksowe oprogramowanie CAD, które umożliwia użytkownikom tworzenie precyzyjnych rysunków...

Nowość w Google Maps przydatna przy parkowaniu

W Google Maps kolejne nowe funkcje. Tym razem dotyczy to Android Auto, chociaż w...

Fundacja Lokalni została organizacją pożytku publicznego

W Krajowym Rejestrze Sądowym 21 listopada pojawił się wpis z informacją o nadaniu Fundacji...