TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Bezpłatne szkolenia z bezpieczeństwa i zarządzania sieciami komputerowymi w 7 miastach

Profesjonaliści IT będą mogli za darmo zdobyć wiedzę jak lepiej chronić infrastrukturę IT w swoich firmach i instytucjach. Szkolenia odbędą się w stolicach siedmiu województw: Olsztynie, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Warszawie i Krakowie.

Axence zaprasza na bezpłatne szkolenia poświęcone bezpieczeństwu i zarządzaniu sieciami komputerowymi. Uczestnicy poznają m.in. najnowsze rodzaje ataków i sztuczek cyberprzestępców oraz dowiedzą się jak minimalizować ryzyko ataków hakerów i uszczelnić systemy zabezpieczeń w swoich organizacjach. Oprócz wiedzy, organizator i partnerzy wydarzenia przygotowali upominki licencyjne i rzeczowe. Będzie można także zdobyć dodatkowe nagrody.
 
Tematyka szkoleń

  • najczęstsze zagrożenia, ataki, podatności i luki bezpieczeństwa IT
  • dobre praktyki, najskuteczniejsze sposoby prewencji i walki z zagrożeniami w sieciach IP
  • wymogi prawne monitorowania użytkowników, obowiązki i uprawnienia administratora
  • zintegrowane zarządzanie IT w organizacji: od monitorowania sieci do audytów legalności oprogramowania i ochrony danych przed wyciekiem
  • ile kosztuje nas złe zarządzanie IT / Ile możemy zyskać dzięki dobremu zarządzaniu IT?
  • optymalizacja kosztów w dziale IT – jak oszczędzić realne pieniądze dzięki technologiom?
  • nowe metody ochrony stacji roboczych, serwerów i urządzeń mobilnych.

 
Szczegółowe informacje na temat szkoleń, wskazówki dojazdu, agenda oraz formularz rejestracji można znaleźć na stronie http://axence.net/szkolenia-2016/.
Dla kogo?
Bezpieczeństwo sieci to jeden z najważniejszych tematów w branży IT. Stanowi priorytet dla większości firm oraz instytucji, a nowości związane z tym zagadnieniem interesują wielu specjalistów. Szkolenia są adresowane do wszystkich profesjonalistów IT zainteresowanych tematem m.in. CIO, dyrektorów IT, oficerów bezpieczeństwa, administratorów sieci oraz systemów informatycznych, inżynierów wsparcia technicznego itd.
Informacje o organizatorze
Axence od ponad 10 lat dostarcza przedsiębiorstwom i instytucjom na całym świecie profesjonalne rozwiązania do kompleksowego zarządzania infrastrukturą IT. Przez ten czas zdobyliśmy duże doświadczenie w zakresie monitorowania sieci i użytkowników, inwentaryzacji sprzętu i oprogramowania, zdalnej pomocy technicznej oraz ochrony danych przed wyciekiem. Chcemy podzielić się tą wiedzą z uczestnikami naszych bezpłatnych szkoleń. Doradzimy specjalistom IT jak usprawnić zarządzanie infrastrukturą IT, zarządom podpowiemy zaś jak optymalizować koszty jej obsługi.
 
Kontakt dla mediów
Jacek Dąbrowski
Starszy Specjalista ds. PR i Digital Marketingu
tel. +48 12 444 73 59
e-mail: jacek.dabrowski@axence.net
Skype: jacek_axence

Michal.Koch
Michal.Koch
Dziennikarz i researcher. Tworzy teksty o najnowszych technologiach, 5G, cyberbezpieczeństwie i polskiej branży telekomunikacyjnej.

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Narzędzia do obróbki kabli firmy Jonard w xbest.pl!

xbest.pl został dystrybutorem dużego, amerykańskiego producenta - firmy Jonard, który znany jest z wytwarzania...

Nie czekaj, dołącz do Lokalnych!

Wsparcie i łączenie sił przyświecają małym i średnim operatorom telekomunikacyjnym od dawna. Wspólne działania...

Gmail i nowy sposób odpowiadania na e-maile

Gmail wprowadza zmianę. Będzie to nowy sposób odpowiadania na e-maile. Dla fanów czatów, który...

Programy CAD – projektuj bez ograniczeń z ZWCAD

ZWCAD 2024 to intuicyjne i kompleksowe oprogramowanie CAD, które umożliwia użytkownikom tworzenie precyzyjnych rysunków...