TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Bakotech z konferencją Security Days w trzech miastach w Polsce

 
Bakotech – dystrybutor rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa i monitorowania sieci, organizuje event zatytułowany Security Days – Zadbaj o bezpieczeństwo biznesu! Idea wydarzenia opiera się na przybliżeniu klientom biznesowym, edukacji oraz instytucjom publicznym, zagadnień związanych z zabezpieczaniem biznesu i organizacji, przed zagrożeniami płynącymi z sieci.
Formuła wydarzenia ma nietypowy charakter. Security Days to trzydniowy event organizowany dzień po dniu w trzech różnych miastach w Polsce, zaczynając od Gdańska, przez Warszawę po Katowice.
W każdym mieście spotkanie otworzy niezależny ekspert, który przybliży uczestnikom tematykę bezpieczeństwa sieci. Kolejne wystąpienia będą pokazami rozwiązań i narzędzi zagranicznych Producentów, których przedstawiciele także będą uczestniczyć w tym wydarzeniu.
– Cel jaki przyświeca organizacji Security Days to przede wszystkim budowanie świadomości na rynku, na temat tego jak wiele zagrożeń czyha w sieci na każdy rodzaju biznesu.  Nie ma organizacji ani firmy, która funkcjonuje dziś bez serwerów, strony internetowej lub komunikacji przy użyciu łączy internetowych. To już jest przestrzeń, gdzie bez odpowiedniego zabezpieczenia, narażamy swój biznes, na duże ryzyko. Nasze doświadczenia pokazują, że na polskim rynku jest duża potrzeba budowania świadomości na temat zagrożeń, jak i sposobów zabezpieczania się przed nimi. – mówi Krzysztof Hałgas, CEO Bakotech.
Security Days odbędą się 16 października w Gdańsku, 17 października w Warszawie oraz 18 października w Katowicach. Konferencja kierowana jest do szefów i prezesów firm, dyrektorów i osób zarządzających siecią oraz managerów. Przy rejestracji obowiązują dwa różne pakiety zgłaszania udziału. Szczegółowe informacje wraz z agendą i formularzem rejestracyjnym znajdują się na stronie internetowej eventu.
Więcej informacji na stronie:
www.secdays.pl
 
 

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Pieskie życie w telewizji, czyli o czym myśli Kameleon

Wyścig operatorów telewizyjnych trwa. Liczy się technologia, funkcjonalność, czyli sposoby konsumpcji treści, ilość i...

Narzędzia do obróbki kabli firmy Jonard w xbest.pl!

xbest.pl został dystrybutorem dużego, amerykańskiego producenta - firmy Jonard, który znany jest z wytwarzania...

Nie czekaj, dołącz do Lokalnych!

Wsparcie i łączenie sił przyświecają małym i średnim operatorom telekomunikacyjnym od dawna. Wspólne działania...

Gmail i nowy sposób odpowiadania na e-maile

Gmail wprowadza zmianę. Będzie to nowy sposób odpowiadania na e-maile. Dla fanów czatów, który...