TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Awaria Twittera

Problemy z Twitterem dotknęły wielu użytkowników. Pojawia się coraz więcej zgłoszeń dotyczących braku możliwości normalnego korzystania z aplikacji. Głównie dotyczą linii czasu na  profilu.

Od okolicy godziny 11 pojawia się coraz więcej zgłoszeń dotyczących problemów z Twitterem. Serwis najwyraźniej dotknęła poważna awaria. W okolicach godziny 12 liczba zgłoszeń doszła do tysiąca.

Awaria nie dotyczy jedynie użytkowników w Polsce. Twitter ma problemy na całym świecie. Globalnie liczba raportów to już kilka tysięcy. Najczęściej pojawia się problem z główną linią czasu na profilu. Dotyczy to zarówno urządzeń mobilnych, jak i stacjonarnych. Zamiast kolejnych wpisów wyświetlanych w tym miejscu użytkownicy widzą wiadomość powitalną.

Inne funkcje zdają się działać prawidłowo. Bez problemów można przeglądać listy. Nie wiadomo na razie jak długo potrwa awaria.

Źródło: komputerswiat.pl

Klaudia Wojciechowska
Klaudia Wojciechowska
Redaktorka ISPortal i ISProfessional. Dziennikarka telewizji lokalnego operatora telekomunikacyjnego Ret-Sat1. Absolwentka kulturoznawstwa na Uniwersytecie Łódzkim ze specjalizacją filmoznawstwo i nowe media.

przeczytaj najnowszy numer isporfessional

Najnowsze