TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Aplikacja – niezbędnik na Zjeździe MiŚOT

Aplikacja Zjazd MiŚOT ułatwia uczestnikom korzystanie z atrakcji i merytoryki wydarzeń. Dzięki temu rozwiązaniu są oni na bieżąco informowani o wykładach, szkoleniach, atrakcjach, posiłkach i wszystkich innych wydarzeniach bądź sytuacjach, aby nie ominęło ich coś kluczowego. Tam także wprowadzane są na bieżąco wszystkie ewentualne zmiany.

Przed zbliżającymi się dwoma ogólnopolskimi Zjazdami MiŚOT: w listopadzie 2023 w Zakopanem i w kwietniu 2024 w Janowie Podlaskim, warto lepiej poznać działanie aplikacji i pobrać ją już teraz. Należy też pamiętać, że aby uzyskać dostęp do aplikacji, trzeba zarejestrować się na zjeździe.

Przed zjazdem

W głównym Menu aplikacji do wyboru są dwa zjazdy – wybierzcie ten, który was interesuje lub swobodnie przełączajcie się pomiędzy nimi. Już teraz na bieżąco uzupełniane są zakładki: Informacje, Aktualności i Atrakcje. Znajdują się tam szczegóły dotyczące miejsca zjazdów, informacje oraz to, co szykujemy dla was na scenie zarówno podczas Before Party jak i antyGali. Nie brakuje również wzmianki o Melinie MiŚOT – ma ona nawet osobną zakładkę.

Sukcesywnie przed każdym zjazdem aktualizowane będą zakładki Agenda, Prelegenci, Partnerzy, Głodny? oraz Plan obiektu. Uzupełniona zostanie również zakładka Ankiety – niezbędna do uczestnictwa w konkursach MiŚOT-owe kody, rewelacyjne nagrody. Pierwszy konkurs odbędzie się jeszcze przed spotkaniem w Zakopanem. Nosi on tytuł Nagrody jeszcze przed Zjazdem – Epizod 1 i ruszy już we wrześniu. Przypominamy, że warto też zarejestrować się na ogólnopolski Zjazd MiŚOT do końca sierpnia, aby skorzystać z niższego progu cenowego i mieć dostęp do aplikacji.

W trakcie

Wszelkie aktualności będą przez zespół organizatorów uzupełniane na bieżąco, a uczestnicy zjazdu otrzymają powiadomienia z aplikacji, aby nic nikogo nie ominęło.

Aplikacja będzie przypominać o rejestracji, prelekcjach, szkoleniach, wykładach, a także o zbliżających się atrakcjach wieczornych. Przypomnienia to nie tylko dźwięk. To informacja o godzinie rozpoczęcia wraz z określeniem miejsca w hotelu, nazwą sali oraz prowadzących i sponsorach.
Zakładka Głodny? będzie przypominać o posiłkach w restauracji hotelowej i przekąskach w Melinie, przerwie kawowej czy kolacji.

Do dyspozycji będzie też Plan obiektu, aby uczestnikom było łatwiej poruszać się wśród hotelowych korytarzy, znajdować sale wykładowe, Melinę, restauracje, przestrzeń wystawienniczą oraz wieczorne imprezy.

Również konkursy nie dadzą o sobie zapomnieć w trakcie zjazdów. Na uwagę zasługuje zakładka Tablica zjazdu. To właśnie tam uczestnicy mogą pisać posty, komentować oraz wrzucać zdjęcia. Tablica odgrywa również rolę biura rzeczy znalezionych.

Po zjeździe

Każdy uczestnik zjazdu otrzyma na koniec ankietę z prośbą o jej wypełnienie. Ma ona na celu ocenę wydarzenia w bardzo różnych aspektach.

Jeśli już wiecie, jak działa nasza aplikacja zjazdowa i przekonaliście się, że jest ona niezbędna, by usprawnić przepływ informacji i nie pominąć kluczowych rzeczy na ogólnopolskich Zjazdach MiŚOT. Nie zwlekajcie. Oto linki do pobrania naszej aplikacji:

na iOS: https://itunes.apple.com/app/id6446274711

na telefony z systemem Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.mkonferencja.misot

Przypominamy: rejestrując się na ogólnopolski Zjazd MiŚOT jeszcze w sierpniu, korzystasz z niższego progu cenowego, w pełni czerpiesz korzyści z aplikacji i masz szansę zgarnąć cenne nagrody w nadchodzących konkursach jeszcze przed wydarzeniem!

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Pieskie życie w telewizji, czyli o czym myśli Kameleon

Wyścig operatorów telewizyjnych trwa. Liczy się technologia, funkcjonalność, czyli sposoby konsumpcji treści, ilość i...

Narzędzia do obróbki kabli firmy Jonard w xbest.pl!

xbest.pl został dystrybutorem dużego, amerykańskiego producenta - firmy Jonard, który znany jest z wytwarzania...

Nie czekaj, dołącz do Lokalnych!

Wsparcie i łączenie sił przyświecają małym i średnim operatorom telekomunikacyjnym od dawna. Wspólne działania...

Gmail i nowy sposób odpowiadania na e-maile

Gmail wprowadza zmianę. Będzie to nowy sposób odpowiadania na e-maile. Dla fanów czatów, który...