50 tysięcy abonentów telewizji JAMBOX

Telewizję JAMBOX odbiera dziś już w Polsce ponad 50 tysięcy abonentów. Pierwszy z nich, podłączony równą dekadę temu jest z firmą do dziś. SGT S.A., operator telewizji JAMBOX, wspiera dostawców Internetu w całej Polsce, pomagając im przekształcać się ze sprzedawcy Internetu w operatora. 
Marka JAMBOX jest obecna na rynku od 2007 roku i jest dziś jedną z najchętniej wybieranych cyfrowych telewizji kablowych w Polsce. W ciągu ostatnich 12 miesięcy zyskała ponad 11 tysięcy nowych odbiorców. Obecnie w Polsce telewizję JAMBOX odbiera 50 tysięcy abonentów na ponad 75 tysiącach dekoderów.
– 50 tysięcy abonentów to efekt zaufania do nas i naszej oferty, za co bardzo dziękujemy. Stale pracujemy nad uatrakcyjnianiem oferty, nad nowymi usługami, ale też nad stabilnością infrastruktury – i to procentuje. Sukces ten nie byłby możliwy bez współpracujących z nami operatorów internetu światłowodowego, których kompetencje i usługi abonenci doceniają w pierwszej kolejności – mówi Bartłomiej Czardybon, Prezes Zarządu SGT S.A.
Pierwszym klientem, który podpisał umowę w 2008 roku był Pan Andrzej Kiermasz, który jest abonentem do dziś.
– Od dziesięciu lat obserwuję zmiany, postępy i rozwój tak firmy, jak i usługi telewizyjnej JAMBOX. Nowe funkcjonalności, takie jak JAMBOX online, JPVR, TV Panel to dodatkowe zalety oferty. Z czystym sumieniem polecam i życzę drugie tyle abonentów! – mówi Andrzej Kiermasz.
Abonent telewizji JAMBOX może korzystać już z 290 kanałów, w tym blisko 140 w jakości HD. Oferta telewizji JAMBOX jest stale, sukcesywnie poszerzana. Do tego bogata oferta VOD z ponad ośmioma tysiącami materiałów, JAMBO Nagrywarka, JAMBOX Panel i wiele innych funkcjonalności.
Jesienią ubiegłego roku SGT S.A. poszerzyła również ofertę dla swoich Partnerów o telefonię komórkową i internet LTE. JAMBOX mobile to rozmowy, SMS-y, MMS-y i transmisja danych z każdego miejsca na świecie. Usługa działa na sprawdzonej sieci mobilnej PLUS (Polkomtel).
Model współpracy z SGT S.A. pozwala operatorom wdrożyć cyfrową telewizję IPTV we własnej sieci bez ponoszenia inwestycji w platformę. Dzięki temu partnerzy mogą osiągać zyski już od pierwszego abonenta. Współpraca SGT S.A. z dostawcami ISP to również wsparcie dostawców w zakresie promocji, marketingu i PR-u, dzięki czemu liczba ich abonentów na usługę internetową także systematycznie wzrasta.
Usługi pod marką JAMBOX są oferowane w ramach oferty „IPTV dla ISP” przez SGT S.A. oraz jej spółki zależne ID i ID2.

***

Firma SGT S.A. lider rynku usług telewizyjnych oferowanych operatorom ISP w Polsce, powstała w 2007 roku 
w ramach Grupy 3S. Na polski rynek telekomunikacyjny wkroczyła, tworząc interaktywną telewizję cyfrową JAMBOX.

Pomaga lokalnym operatorom internetu wdrażać w swoich sieciach cyfrową telewizję kablową bazująca na platformie IPTV oraz telefonię komórkową i internet LTE. 

W 2014 roku SGT S.A. rozszerzyła zakres świadczonych usług o rozwiązania technologiczne dla tradycyjnych operatorów telewizji kablowej. Dziś tworzy produkty dla operatorów, 
którzy poszukują rentownego modelu biznesowego dla świadczenia usług telewizji cyfrowej z zachowaniem własnej marki i identyfikacji produktowej.

Więcej informacji dostępnych na: 
www.jambox.pl 
www.facebook.com/jamboxhd
www.facebook.com/sgtpolska