14. Konferencja Technik Szerokopasmowych za nami

435

28-29 maja 2015 r. w Gdańsku odbyła się organizowana przez firmę VECTOR 14. Konferencja Technik Szerokopasmowych. Coroczne spotkanie to platforma wymiany poglądów na temat przyszłości sieci kablowych oraz kierunków migracji dzisiejszych technologii. W tym roku konferencja odbyła się pod hasłem „HFC – reaktywacja!”.

rsz_1_dzien-14kts-vector-1024px-041
W tegorocznej Konferencji Technik Szerokopasmowych wzięło udział ponad 200 przedstawicieli środowiska telekomunikacyjnego, w tym operatorów kablowych, dostawców rozwiązań technologicznych, partnerów firmy VECTOR, przedstawicieli PIKE i mediów.
Konferencja Technik Szerokopasmowych to spotkanie branży, łączące wiedzę i doświadczenie. Uczestnicy wydarzenia mieli możliwość wysłuchania prezentacji na tematy istotne dla branży, aktywizując uczestników do dyskusji, nie tylko na sali konferencyjnej, ale również w kuluarach. Możliwość wymiany doświadczeń w tak szerokim gronie stanowi jedną z największych wartości konferencji VECTOR.
rsz_2_dzien-14kts-vector-1024px-278
rsz_2_dzien-14kts-vector-1024px-282
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konferencji. Mamy nadzieję, że spotkanie to dostarczyło praktyczną wiedzę, która będzie przydatna w rozwoju Państwa biznesu.