Zostań “Samorządowym liderem cyfryzacji” i wygraj 15 tys. zł

fot. Pixabay

Do 30 października można zgłaszać chęć wzięcia udziału w konkursie “Samorządowy lider cyfryzacji”. To już czwarta edycja konkursu, który organizuje Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego.

“Samorządowy lider cyfryzacji” to konkurs skierowany do urzędów gmin, miast, starostw powiatowych, wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych, w tym jednostek o charakterze oświatowym oraz zdrowotnym lub spółek handlowych, które działają na terenie województwa mazowieckiego.

Konkurs wyróżnia i promuje najlepsze i najbardziej dojrzałe projekty teleinformatyczne realizowane na Mazowszu. Szczególnie istotne będzie ukazanie kluczowej roli wdrażanych narzędzi i rozwiązań informatycznych, osiągnięć w obszarze zastosowań nowoczesnych technologii cyfrowych i systemów informacyjno-komunikacyjnych oraz zaprezentowanie wybitnych projektów i osiągnięć w dziedzinie usług teleinformatycznych realizowanych na Mazowszu, których wdrożenie i implementacja wpłynęła znacząco na rozwój regionu, komfort życia mieszkańców oraz podniesienie warunków prowadzenia działalności gospodarczej przez przedsiębiorców. Instytucja, której dorobek wyróżnia się spośród pozostałych Instytucji na terenie województwa w obszarze zastosowań nowoczesnych technik informacyjnych i komunikacyjnych, otrzyma tytuł Samorządowego lidera cyfryzacji.

Dla pierwszych trzech miejsc przewidziane zostały nagrody finansowe: I miejsce – 15 tys. zł, II miejsce – 10 tys. zł, III miejsce – 5 tys. zł.

Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie