TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Zapraszamy na konferencję organizowaną przez PIKE i PIKSEL

Polska Izba Komunikacji Elektronicznej oraz Polska Fundacja Wspierania Rozwoju Komunikacji Elektronicznej PIKSEL zapraszają do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Operatorów Komunikacji Elektronicznej, która odbędzie się online w dniach 26-27 maja 2021 roku.

Konferencję otworzy Marek Zagórski, sekretarz stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, a także pełnomocnik rządu ds. cyberbezpieczeństwa. Pierwsze wystąpienia poświęcone będą podsumowaniu minionego, pandemicznego roku w mediach i telekomunikacji, po czym akcent przeniesiony zostanie na kwestie bieżące. Udział w dyskusji “Nasze Sprawy – nic o nas bez nas” moderowanej przez Jerzego Straszewskiego, prezesa zarządu PIKE, zapowiedzieli: prezes UKE Jacek Oko, przewodniczący KRRiT Witold Kołodziejski oraz Juliusz Braun z Rady Mediów Narodowych.

Program wydarzenia także w innych miejscach obejmuje ocenę zarysowujących się kierunków zmian technologicznych (Internet satelitarny) gospodarczych i prawnych z punktu widzenia biznesu, regulatorów i ekspertów.

Drugiego dnie konferencji szczególnie interesująco zapowiada się panel “Jak zaprogramować nową perspektywę finansową w kontekście zapewnienia powszechnego dostępu do Internetu szerokopasmowego?” z udziałem prezesów spółek Netia, Vectra, Nexera i Exatel.

Do udziału w OKOKE zaproszeni zostali przedstawiciele operatorów sieci kablowych, mobilnych, nadawców telewizyjnych, dostawców i producentów treści audiowizualnej oraz sprzętu, infrastruktury, rozwiązań technologicznych i teleinformatycznych, a także instytucji regulacyjnych, parlamentu oraz rządu.

ISPortal oraz kwartalnik ICT Professional są patronami medialnymi wydarzenia, wybrane wystąpienia będziemy też relacjonować dla naszych Czytelników.

Więcej: https://konferencjepike.pl/

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Gmail i nowy sposób odpowiadania na e-maile

Gmail wprowadza zmianę. Będzie to nowy sposób odpowiadania na e-maile. Dla fanów czatów, który...

Programy CAD – projektuj bez ograniczeń z ZWCAD

ZWCAD 2024 to intuicyjne i kompleksowe oprogramowanie CAD, które umożliwia użytkownikom tworzenie precyzyjnych rysunków...

Nowość w Google Maps przydatna przy parkowaniu

W Google Maps kolejne nowe funkcje. Tym razem dotyczy to Android Auto, chociaż w...

Fundacja Lokalni została organizacją pożytku publicznego

W Krajowym Rejestrze Sądowym 21 listopada pojawił się wpis z informacją o nadaniu Fundacji...