TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Zabierz najbliższych na Lokalny Zjazd MiŚOT w Kołobrzegu

14 i 15 czerwca spotykamy się na północnym Lokalnym Zjeździe MiŚOT w hotelu Aquarius w Kołobrzegu. Każdy, kto przyjedzie dzień przed wydarzeniem na Before Party, a dodatkowo zostanie potem przez kilka dni nad morzem, ma szansę na wspaniały czerwcowy długi weekend w nadbałtyckim kurorcie. Organizatorzy szykują nie tylko bogaty program merytoryczny, ale również atrakcyjną ofertę dla całych rodzin.

Na stronie https://misot.pl/zjazdy/ ruszyła rejestracja na Edycję “Północ” Lokalnych Zjazdów MiŚOT. Organizatorami są Grupa MiŚOT, KIKE i Fundacja Nasza Wizja. 

Nadal żywe są wspomnienia z Podhala. W listopadzie 2021 roku odbyła się pierwsza część cyklu – operatorzy z południa Polski spotkali się w Bukowinie Tatrzańskiej. Na 24-25 marca zaplanowano drugie z serii wydarzenie w Janowie Podlaskim (są jeszcze wolne miejsca – warto zapisać się). Czekamy jeszcze na ogłoszenie terminu i lokalizacji Edycji “Zachód”. 

Zjazdy odbywają się w czterech lokalizacjach, gdyż organizatorzy chcą dotrzeć do jak największej liczby operatorów, zależy im również, by uczestnicy nie musieli daleko podróżować. Istotne są również względy bezpieczeństwa zdrowotnego – przygotowanie wydarzeń dla mniejszej liczby uczestników pozwala na dostosowanie się do obowiązujących przepisów prawa. 

Imprezy branżowe małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych zawsze słynęły ze wspaniałej atmosfery. Uczestnicy spotykają się na nich głównie w branżowym gronie, jest czas na długie rozmowy z kolegami, wymianę doświadczeń, spotkania z ekspertami, wartościowe prelekcje i panele, a przede wszystkim dobrą zabawę. Głównym celem czterech zjazdów w 2021 i 2022 roku jest uczynienie kolejnego kroku w udostępnieniu operatorom akcji MiŚOT SA. Uczestnicy paneli i wykładów w Kołobrzegu dowiedzą się również o zmianach na rynku telekomunikacyjnym, nowych regulacjach, trendach, o tym, co dzieje się w organizacjach branżowych, a przede wszystkim o rozwoju projektów dla MiŚOT-ów. 

Zjazd jest dedykowany MiŚOT-om z północnych województw, jednak z racji bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Kołobrzegu będą rejestrować się również operatorzy z innych części Polski.

– Ci, którzy byli w Bukowinie Tatrzańskiej, zapewne wspominają atrakcje, które dla nich przygotowaliśmy. Nad morzem będzie jeszcze ciekawiej. Podczas trwania części zjazdowej zaprosimy dzieci i członków rodzin, którzy nie uczestniczą w panelach i wykładach, do skorzystania z atrakcji. Będzie też czas na wspólną zabawę. Warto przekonać się o tym osobiście i zaprosić przyjaciół z branży – zachęca Ania Pycia, współorganizatorka wydarzenia odpowiedzialna m.in. za animacje. 

Sprawdź kto jedzie w grupie drMiŚOT.

Hotel Aquarius znajduje się w dzielnicy uzdrowiskowej Kołobrzegu, zaledwie 280 m od morza i posiada 200 komfortowo wyposażonych pokoi. Dysponuje jednym z największych SPA w Polsce (40 nowoczesnych gabinetów). Na przestronne Aquacenter składa się basen sportowy (25 m długości), basen rekreacyjny z atrakcjami wodnymi, brodzik dla dzieci oraz jacuzzi. Dopełnienie strefy relaksu stanowią różnorodne sauny oraz taras słoneczny z leżakami. Hotel jest miejscem przyjaznym dzieciom, dlatego na każdym kroku znajdują się udogodnienia dla najmłodszych. Energetyczna, kolorowa fasada budynku nawiązuje do promieni słońca. Duża przestrzeń hotelu pozwala na swobodne funkcjonowanie, przepełnione dyskrecją i wyjątkową atmosferą. Hotel nastawiony jest na działania proekologiczne.

Paweł Gniadek
Paweł Gniadek
Doświadczony ekspert w obszarze komunikacji, z ponad 25-letnim stażem, ma w dorobku pracę w mediach, agencjach public relations, jak również spółkach, także dużych - giełdowych. Wraz ze współpracownikami tworzył efektywne struktury komunikacyjne i promocyjne, przygotował i nadzorował w obszarze komunikacji i promocji wiele skutecznych projektów (np. IPO, duże przejęcia, sprzedaż, konsolidacja) i kampanii, nadzorował i prowadził ambitne i bardzo efektywne projekty sponsoringowe, opracował regulacje z obszaru promocji – strategie public relations, strategie marki, strategie CSR, zasady sponsoringu, zasady promocji – a przede wszystkim skutecznie je wdrażał. W dorobku ma (wraz z zespołami) liczne nagrody i wyróżnienia, w tym m.in. wiele nagród za najlepszy raport roczny, a także przyznawane przez Gazetę Giełdy „Parkiet” dwie pierwsze nagrody za najlepsze relacje inwestorskie w latach 2014 i 2015. W 2012 roku otrzymał tytuł „Człowiek PR-u 2012” przyznawany przez branżowy miesięcznik Brief.

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Gmail i nowy sposób odpowiadania na e-maile

Gmail wprowadza zmianę. Będzie to nowy sposób odpowiadania na e-maile. Dla fanów czatów, który...

Programy CAD – projektuj bez ograniczeń z ZWCAD

ZWCAD 2024 to intuicyjne i kompleksowe oprogramowanie CAD, które umożliwia użytkownikom tworzenie precyzyjnych rysunków...

Nowość w Google Maps przydatna przy parkowaniu

W Google Maps kolejne nowe funkcje. Tym razem dotyczy to Android Auto, chociaż w...

Fundacja Lokalni została organizacją pożytku publicznego

W Krajowym Rejestrze Sądowym 21 listopada pojawił się wpis z informacją o nadaniu Fundacji...