Zabierz najbliższych na Lokalny Zjazd MiŚOT w Kołobrzegu

835

14 i 15 czerwca spotykamy się na północnym Lokalnym Zjeździe MiŚOT w hotelu Aquarius w Kołobrzegu. Każdy, kto przyjedzie dzień przed wydarzeniem na Before Party, a dodatkowo zostanie potem przez kilka dni nad morzem, ma szansę na wspaniały czerwcowy długi weekend w nadbałtyckim kurorcie. Organizatorzy szykują nie tylko bogaty program merytoryczny, ale również atrakcyjną ofertę dla całych rodzin.

Na stronie https://misot.pl/zjazdy/ ruszyła rejestracja na Edycję “Północ” Lokalnych Zjazdów MiŚOT. Organizatorami są Grupa MiŚOT, KIKE i Fundacja Nasza Wizja. 

Nadal żywe są wspomnienia z Podhala. W listopadzie 2021 roku odbyła się pierwsza część cyklu – operatorzy z południa Polski spotkali się w Bukowinie Tatrzańskiej. Na 24-25 marca zaplanowano drugie z serii wydarzenie w Janowie Podlaskim (są jeszcze wolne miejsca – warto zapisać się). Czekamy jeszcze na ogłoszenie terminu i lokalizacji Edycji “Zachód”. 

Zjazdy odbywają się w czterech lokalizacjach, gdyż organizatorzy chcą dotrzeć do jak największej liczby operatorów, zależy im również, by uczestnicy nie musieli daleko podróżować. Istotne są również względy bezpieczeństwa zdrowotnego – przygotowanie wydarzeń dla mniejszej liczby uczestników pozwala na dostosowanie się do obowiązujących przepisów prawa. 

Imprezy branżowe małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych zawsze słynęły ze wspaniałej atmosfery. Uczestnicy spotykają się na nich głównie w branżowym gronie, jest czas na długie rozmowy z kolegami, wymianę doświadczeń, spotkania z ekspertami, wartościowe prelekcje i panele, a przede wszystkim dobrą zabawę. Głównym celem czterech zjazdów w 2021 i 2022 roku jest uczynienie kolejnego kroku w udostępnieniu operatorom akcji MiŚOT SA. Uczestnicy paneli i wykładów w Kołobrzegu dowiedzą się również o zmianach na rynku telekomunikacyjnym, nowych regulacjach, trendach, o tym, co dzieje się w organizacjach branżowych, a przede wszystkim o rozwoju projektów dla MiŚOT-ów. 

Zjazd jest dedykowany MiŚOT-om z północnych województw, jednak z racji bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Kołobrzegu będą rejestrować się również operatorzy z innych części Polski.

– Ci, którzy byli w Bukowinie Tatrzańskiej, zapewne wspominają atrakcje, które dla nich przygotowaliśmy. Nad morzem będzie jeszcze ciekawiej. Podczas trwania części zjazdowej zaprosimy dzieci i członków rodzin, którzy nie uczestniczą w panelach i wykładach, do skorzystania z atrakcji. Będzie też czas na wspólną zabawę. Warto przekonać się o tym osobiście i zaprosić przyjaciół z branży – zachęca Ania Pycia, współorganizatorka wydarzenia odpowiedzialna m.in. za animacje. 

Sprawdź kto jedzie w grupie drMiŚOT.

Hotel Aquarius znajduje się w dzielnicy uzdrowiskowej Kołobrzegu, zaledwie 280 m od morza i posiada 200 komfortowo wyposażonych pokoi. Dysponuje jednym z największych SPA w Polsce (40 nowoczesnych gabinetów). Na przestronne Aquacenter składa się basen sportowy (25 m długości), basen rekreacyjny z atrakcjami wodnymi, brodzik dla dzieci oraz jacuzzi. Dopełnienie strefy relaksu stanowią różnorodne sauny oraz taras słoneczny z leżakami. Hotel jest miejscem przyjaznym dzieciom, dlatego na każdym kroku znajdują się udogodnienia dla najmłodszych. Energetyczna, kolorowa fasada budynku nawiązuje do promieni słońca. Duża przestrzeń hotelu pozwala na swobodne funkcjonowanie, przepełnione dyskrecją i wyjątkową atmosferą. Hotel nastawiony jest na działania proekologiczne.