Wiosenny Zjazd MiŚOT – będą nowości, także technologiczne

Trwa rejestracja na Lokalny Zjazd MiŚOT Wiosna, który odbędzie się w Wiśle 27-29 marca br. Będzie to także okazja do do zapoznania się z ofertą dostawców produktów i usług dedykowanych branży telekomunikacyjnej. 

Zjazd MiŚOT, jak sama nazwa wskazuje, jest wydarzeniem dedykowanym małym i średnim operatorom telekomunikacyjnym. Na najbliższym pojawi się problematyka zapisów ustawy prawa komunikacji elektronicznej, sprawozdawczości (a w szczególności Punktu Informacji ds. Telekomunikacji), energetyki, szerzej omówiony zostanie także projekt Polski Internet Rzeczy. Nowe informacje pojawią się także podczas prezentacji projektów Grupy MiŚOT – organizatorzy zapowiadają premierę produktów, które mogą okazać się hitem dla branży.

Podczas zjazdu warto będzie odwiedzić także stoisko partnera strategicznego, firmy XBEST.PL – dystrybutora kabli i akcesoriów światłowodowych. Ma on w swojej ofercie kilka nowości technologicznych.  

– To już kolejny raz kiedy mamy przyjemność wspierać Zjazd MiŚOT – podkreśla Rafał Jach, dyrektor ds. sprzedaży XBEST.PL. – Na naszym stoisku na pewno nie zabraknie nowości produktowych z oferty firmy oraz fachowej pomocy specjalistów, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania przy okazji oferując możliwość degustacji wyrobów browaru rzemieślniczego. 

Nasz partner zaprasza ponadto do wzięcia udziału w prelekcji na temat urządzeń marki LEOX, których jest dystrybutorem. 

XBEST.PL rozpoczął działalność w 2008 roku w Rybniku jako niewielkich rozmiarów sklep. Teraz jest jedną z największych hurtowni światłowodów oraz akcesoriów światłowodowych w całej Europie. Firma dba o to, by stany magazynowe były stale na wysokim poziomie, dzięki czemu może realizować nawet bardzo duże zamówienia od ręki, zaraz po wpłynięciu zapotrzebowania. O wysokiej pozycji XBEST.PL na rynku świadczy ścisła współpraca z takimi uznanymi w branży markami jak Extreme Networks oraz Inno Instrument. Firma cały czas rozwija się, między innymi dzięki stale pogłębianej znajomości rynku, co możliwe jest podczas takich spotkań jak Zjazdy MiŚOT.