TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Wiosenny Zjazd MiŚOT – będą nowości, także technologiczne

Trwa rejestracja na Lokalny Zjazd MiŚOT Wiosna, który odbędzie się w Wiśle 27-29 marca br. Będzie to także okazja do do zapoznania się z ofertą dostawców produktów i usług dedykowanych branży telekomunikacyjnej. 

Zjazd MiŚOT, jak sama nazwa wskazuje, jest wydarzeniem dedykowanym małym i średnim operatorom telekomunikacyjnym. Na najbliższym pojawi się problematyka zapisów ustawy prawa komunikacji elektronicznej, sprawozdawczości (a w szczególności Punktu Informacji ds. Telekomunikacji), energetyki, szerzej omówiony zostanie także projekt Polski Internet Rzeczy. Nowe informacje pojawią się także podczas prezentacji projektów Grupy MiŚOT – organizatorzy zapowiadają premierę produktów, które mogą okazać się hitem dla branży.

Podczas zjazdu warto będzie odwiedzić także stoisko partnera strategicznego, firmy XBEST.PL – dystrybutora kabli i akcesoriów światłowodowych. Ma on w swojej ofercie kilka nowości technologicznych.  

– To już kolejny raz kiedy mamy przyjemność wspierać Zjazd MiŚOT – podkreśla Rafał Jach, dyrektor ds. sprzedaży XBEST.PL. – Na naszym stoisku na pewno nie zabraknie nowości produktowych z oferty firmy oraz fachowej pomocy specjalistów, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania przy okazji oferując możliwość degustacji wyrobów browaru rzemieślniczego. 

Nasz partner zaprasza ponadto do wzięcia udziału w prelekcji na temat urządzeń marki LEOX, których jest dystrybutorem. 

XBEST.PL rozpoczął działalność w 2008 roku w Rybniku jako niewielkich rozmiarów sklep. Teraz jest jedną z największych hurtowni światłowodów oraz akcesoriów światłowodowych w całej Europie. Firma dba o to, by stany magazynowe były stale na wysokim poziomie, dzięki czemu może realizować nawet bardzo duże zamówienia od ręki, zaraz po wpłynięciu zapotrzebowania. O wysokiej pozycji XBEST.PL na rynku świadczy ścisła współpraca z takimi uznanymi w branży markami jak Extreme Networks oraz Inno Instrument. Firma cały czas rozwija się, między innymi dzięki stale pogłębianej znajomości rynku, co możliwe jest podczas takich spotkań jak Zjazdy MiŚOT.

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Nowy, uniwersalny kabel kanalizacyjny w xbest.pl

OPTIX Saver LSZH ZW-NOTKtsdDb UNMC301 to zewnętrzno-wewnętrzny kabel, będący uzupełnieniem rodziny wielotubowych, magistralnych światłowodów...

Czy Apple na Let Unfastened zaprezentuje funkcję edycji zdjęć opartą na AI?

Apple ma pracować nad funkcją edycji zdjęć, która wykorzystuje sztuczną inteligencję. Możliwe, że zaprezentuje...

Centrum Przetwarzania Danych Grupy MiŚOT – stan prac

Mijają dwa lata od rozpoczęcia budowy nowoczesnego Centrum Przetwarzania Danych Grupy MiŚOT. Powstaje ono...

mObywatel 2.0 także dla przedsiębiorców

Prowadzenie małej firmy to wielkie wyzwanie. Dotyczy to jednoosobowej działalności gospodarczej, ale też trochę...